WhatsApp Sesli Mesajlaşma Nedir ? Ne işe Yarar ? 1

WhatsApp mesajlaşma uygulamsında bulunan sesli mesajlama özelliği tam olarak nedir ve ne işe yarar.

WhatsApp mesajlaşma uygulaması arkadaşlarınızla ve ailenizle daha hızlı mesajlaşmanızı sağlar. WhatsApp kullanıcılarının çoğu yazılı olarak mesajlaşsada sesli mesajlaaşma özelliğinide kullanmaktadır. Eğer akıllı telefonunuzla yazmaktan sıkıldıysanız ve daha hızlı mesajlaşmak istiyorsanız sesli mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla WhasApp grubunuzda’da aynı şekilde sesli mesaj göndererek tüm arkadaşlarınızla çok hızlı bir şekilde haberleşebilirsiniz. Gönderdiğiniz veya aldığınız sesli mesajlar akıllı telefonlara otomatik olarak indirildiği için hızlı bir şekilde yanıt vermenizide sağlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : WhatsApp Web Uygulaması Kullanıma Açıldı

WhatsApp Sesli Mesaj Kullanımı

WhatsApp sesli mesaj göndermek için mesaj yazma yerindeki mikrofon yani kayıt simgesine basılı tutarak konuşmamızı yaptıktan sonra kayıdı tamamlamak için kayıt simgesinden parmağımızı çekerek mesajın anında gönderilmesini sağlarsınız. Kayıt tuşuna bastığınızda mesajınız anında kaydedilip gönderilecektir. Anlık gecikmeler için kayıt tuşuna basdıktan sonra 1 saniye gibi kısa süre bekledikten sonrada konuşabilirsiniz. Sesli mesajların gönderilme ve alınma hızları operatörünüzün hızına bağlı olarak indirme ve gönderme hız değişecektir.

Android için Google Uygulaması Artık Çevrimdışı Modda Çalışıyor 0

Android işletim sistemindeki Google web arama uygulaması artık çevrim dışı modda çalışıyor. En son yayınladığı güncellemesi ile bu özellik aktif hale geliyor.

Android Google arama uygulaması internetsiz nasıl çalışıyor diyebilirsiniz. Evet internet yokken arama yapamaz. Ancak internet yokken çevrim dışı olarak arama yaptığınızda uygulama yaptığınız aramayı kaydediyor ve telefonunuz internete bağlandığında aramayı otomatik olarak yapıyor. Herhangi bir şeyi aramak istediğinizde internetiniz olmasa bile yapacağınız aramayı unutmamak için google arama uygulaması ile arama yaparak unutmamış olursunuz. Aramanızı not defterine kaydetmenize bile gerek kalmayacaktır.

Şuan için sadece Android için yayınlansa da yakın zamanda İOS kullanıcıları için de yayınlanabilir.

Android Google Arama Uygulamasını İndir

N Music – Reklamsız Android Müzik Çalma Uygulaması 0

N music sizlere Android telefonunuzda reklamsız olarak müzik çalmanızı sağlıyor. Reklamsız, sade ve hızlı arayüzü sayesinde telefonunuza kurulu olarak gelen yerleşik müzik çalma uygulamasını unutturacaktır.

Play store’da onlarca müzik çalma uygulaması bulunmaktadır. Play store’da doğru dürüst müzik çalma uygulaması bulmak zor bulduklarımızda genelde ücretli ve reklamlı oluyor. Reklamlı olarak versiyonlarını reklamsız olarak kullanmak istediğinizde ücret ödemeniz gerekiyor. Bende android uygulama mağazasında bir çok müzik çalma uygulamasını kurdum ve çoğunu sildim. Bulduğum N music uygulaması ise en beğendiğim uygulama oldu.

N music uygulaması hem ücretsiz hemde reklamsız olarak kullanabiliyorsunuz. Ayrıca gelişmiş özellikleri ile bazı ücretli müzik uygulamalarından bile iyidir. Şimdi N müzik uygulamasının özelliklerine yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Google Gboard Android ve İOS için İndir

N Music Özellikleri

 • Reklam yok.
 • Tamamen ücretsiz.
 • Albüm kapaklarını otomatik indirme.
 • Tag editötü sayesinde şarkı adlarını düzenleme.
 • Bas güçlendirici.
 • 10 farklı ekolayzır.
 • Özel çalma listesi oluşturma.
 • Kilit ekranından kontrol edebilme.
 • Tema desteği.
 • Kısa süreli sesleri müzik listesinde gösterme. (Süre ayarlanabiliyor)
 • Konum desteği.

N music Android İndir

Most Popular Topics

Editor Picks