MENU

Zorunlu Trafik Sigortası için Teklif Sorgulama Sayfası Açıldı

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Arabalar » Zorunlu Trafik Sigortası için Teklif Sorgulama Sayfası Açıldı
Zorunlu Trafik Sigortası için Teklif Sorgulama Sayfası Açıldı

Zorunlu trafik sigortası için tüm sigorta şirketlerinin verdiği teklifleri alabileceğiniz sayfa hizmete sunuldu.

Uzun süredir maliye bakanlığı tarafından uyarılan sigorta şirketlerinin arabalar için verdiği teklifleri tek bir web sayfası üzerinden görebilirsiniz. Sigorta Bilgi ve Gözlem Merkezi tarafından hazırlanan sayfada tüm sigorta şirketlerinin arabanız için verdiği teklifleri görebilirsiniz. Adını bile duymadığınız sigorta şirketinden bile hizmet alabilirsiniz. Arabanız için fahiş fiyatlar ödemek yerine daha makul ve cebinize uygun teklifleri görüntüleyebilir ve arabanız için sigorta yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Mercedes Şekil Değiştirebilen Otomobili Concept IAA

Alttaki bağlantıdan Trafik sigortası yenileme teklif al sayfasına giderek Kimlik tipinizi, Kimlik numaranızı, plakanızı girerek aracınız için verilen teklifleri görüntüleyebilir ve sigortanızı yaptırabilirsiniz.

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.