BMW’nin Yeni SUV Aracı X7 iPerformance Karşınızda 0

BMW’nin SUV ailesine eklediği X7 iPerformance geliyor. Almanyada Frankfurt 2017 Motor Show’da tanıtılacak aracın tüm detayları haberimizde.

BMW X7 iPerformance ilk bakışta bizlere Volvo’yu andırıyor diyebiliriz. Aracın tatamen elektrikli olması bekleniyordu ancak BMW tamamen elektrikle çalışan araba yerine iki farklı seçeneğe yer vermiş. Hem benzinli hemde elektrikli olarak karşımıza çıkacak. Üç farklı motor seçeneği ile gelecek arabanın 335 beygirlik 3 litrelik 6 silindirli Twin Power Turbo motoru ve 445 beygirlik 4.4 litre twin power V8 motoru tercih edebilirken ayrıca dizel seçenekli isteyenler X7 xDrive 40d modelini tercih edebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle

Aracın iç tasarımına baktığımızda ise yine en son teknoloji kullanıldığını görüyoruz. Muhteşem bir iç mekana sahip araç 7 koltuklu olarak gelecek. SUV ailesine yeni bir araç katan BMW yeni aracını 2018’de yollarda gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: BMW 8 Serisi Otomobili Geliyor

Volkswagen 2017 Model CC Model Arabasını Tanıttı 0

85.si düzenlenen Cenevre otomobil fuarı‘nda Volkswagen yeni nesil arabası CC modelini tanıttı.

Volkswagen yeni CC model arabası ile gün yüzüne çıkan araba 50 km menzile sahip elektrikli motoru ile trafiğe çıkacak. Elektrikli motoru haricinde 3 Litrelik benzinli motoru bulunuyor. 480 litre bagaj hacmine sahip CC bu yıl sonuna kadar çıkabilir. 360 beygir gücünde motora sahip yeni CC araba 0’dan 100 km hıza 5.2 saniyede ulaşıyor.

Efsane Süper Araba Nissan 2017 GT-R Nismo Tanıtıldı 0

Japon araba devi Nissan’ın daha önceden de bildiğimiz arabası Nismo yeni 2017 modeli tanıtıldı.

Bir çok insanın araba yarışlarından tanıdığı Nissan GT-R modeli 2017 modeli ile birlikte şimdiye kadar üretilen en kuvvetli ve en güçlü GT-R Nismo otomobilidir. Skyline olarak’ta bildiğimiz GT-R müthiş yol tutuşu ve mükemmel aerodinamiği ile karşımıza çıkıyor.

Skyline Nissan GT-R Nismo 2017 modeli 3.8 litre’lik 600 beygir güç üreten bir V6 motora sahip. Dört çeker bu süper otomobil 6 vitesi bulunmaktadır. Avrupa ve Amerika satış fiyatı 150.000 dolar olan araba Türkiye fiyatı ise 500 ve 600 bin TL civarında satışa sunulabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kawasaki H2R ile Nissan GT-R Drag Yarışı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: V6 Turbo ve Elektrikli Motora Sahip Nissan GT-R

Most Popular Topics

Editor Picks