AVG Anti Virüs Ücretsiz Türkçe Sürümü indir 0

AVG Anti Virüs’ün diğer programlara göre en önemli özelliği tamamiyle ücretsiz olması. Ben Avast’ı kullanıyor ve tercih ediyorum ancak AVG’de tercih edilmeyecek derecede iyi işler çıkarıyor. Denemekte fayda var diye düşünüyorum.

Dünyanın en çok yüklenen ücretsiz Anti-Virüsü. Facebook ve Twitter dahil Sosyal Ağ koruması. Olağanüstü koruma. Tamamen ücretsiz. Sonsuza dek.

 • Sizi rahatsız etmeyecek ayrıcalıklı koruma
 • Kullanırken bilgisayarınızı yavaşlatmayacak
 • Kimlik koruması: Tüm kişisel verilerinizin korunması

http://static.freeavg.com/new/images/box-tr.png

AVG Anti Virüs için 3 Neden?

 • 100 milyondan fazla insan güçlü korumamıza güveniyor
 • Bağımsız anti-virüs test laboratuvarlarında yapılan tehdit algılamasında bir numarayız.*
 • Kurulumu ve kullanımı kolay

*AVG Internet Security, AV-Test Org tarafından Mayıs-Ağustos 2010 döneminde tehdit algılama konusunda bir numara seçilmiştir.

AVG Free Edition yükleme ve kurma

AVG Programını doğru biçimde kurmak için:

 • Bilgisayar üzerinde yönetim haklarınızın olduğunu doğrulayın.
 • AVG Anti-Virus Free 2012 için en güncel kurulum dosyasının yüklenmesi.
 • Masaüstünüzdeki AVG kurulum dosyasına çift tıklayınız.
 • Kurulum sihirbazını takip ediniz.

AVG artık bilgisayarınıza başarılı şekilde kurulmuş olmalıdır.

AVG LinkScanner kurulu ise AVG Free nasıl kurulur

AVG LinkScanner’ı kötü amaçlı web sitelerinden korunmak amacıyla kullanıyor ve AVG Anti-Virus Free Edition (LinkScanner ve kötü amaçlı yazılım koruması içeren) kullanmak istiyorsanız, ilk olarak AVG Free kurulumunu mümkün kılmak için AVG LinkScanner’ı kaldırmanız gerekmektedir. AVG LinkScanner’ı AVG Anti-Virus Free Edition ile değiştirmek için şu adımları izleyiniz:

 • AVG LinkTarayıcıyı kaldırınız
  -Başlat -> Programlar -> AVG LinkTarayıcı® -> AVG LinkTarayıcı® Kaldır
 • Bilgisayarı yeniden başlatınız.
 • AVG Anti-Virus Free Edition’ı yükleyiniz.
  Aceleniz olduğunda lütfen bu dosyayı doğrudan internette açmayınız bunun yerine Kaydet butonuna tıklayarak kurulum dosyasının saklanacağı bir konum seçiniz (kurulum dosyasını Masaüstüne kaydetmenizi öneririz).
 • Bu programı kurmak için AVG Free Edition kurulum dosyasını çalıştırınız.

AVG Free Edition nasıl güncellenir

AVG korumanızın daima güncel kalmasını sağlamak için düzenli olarak otomatik güncellenir. Gerekli olmasa da istediğiniz zaman AVG programınızı elle güncelleyebilirsiniz.
AVG programını elle güncellemek için çeşitli yöntemler vardır:

 • AVG Kullanıcı Arayüzünü açınız (masaüstünüzdeki AVG simgesine çift tıklayınız ya da saatin yanında bulunan sistem çubuğundaki AVG simgesine çift tıklayınız).
 • AVG Kullanıcı Arayüzünün sol tarafındaki Şimdi güncelle butonuna tıklatınız.
 • Ya da Araçlar menüsünden Güncelle seçeneğine tıklayınız.
 • AVG’yi saatin yanında bulunan sistem çubuğundaki AVG simgesine sağ tıklayarak ve Şimdi güncelle seçeneğini kullanarak güncellemeniz de mümkündür.

AVG Anti Virüs indir

Program türkçe ve son sürümdür. İndirdiğiniz adres orjinal sitesinden alınmış linktir. Yani tamamiyle güvenli bir şekilde indirip ücretsiz kullanabilirsiniz.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks