Ücretsiz Virüs Koruma Programı AVG Antivirüs

0

Bilgisayarınızda gelişmiş bir Antivirüs programı yüklemek istiyorsanız AVG Antivirüs programını hemen indirerek bilgisayarınızı Virüslerden koruyabilirsiniz. AVG free antivirüs özellikle ücretsiz olmasına rağmen çoğu virüs koruma programı gibi geniş koruma sağlar.

Bilgisayarınızda oluşan hatalar genellikle virüslerden kaynaklanan saldırılar tarafından oluşur. Bilgisayarınızda virüs programı olmadan kullanmak virüslere davetiye çıkartmak anlamına gelir. Bilgisayarınızda Ücretsizde AVG Free Antivirüs Programını kurarak koruma sağlayabilirsiniz. Sadece standart kullanımlar için İnternette Facebook Twitter veya Google‘da gezerken güvenliğiniz tam anlamıyla korur. Arkadaşlarınızla dosya alış verişi yaparken veya dosya indirirken herhangi bir virüse karşı koruma sağlar. Mail‘lerinizide koruma altına alan AVG herhangi bir mail’inize gelen zararlı virüslerden korur. AVG free antivirüs programının diğer özelliği ise gereksiz dosyaları silmeye, kayıt defterinizdeki hataları düzeltirken Web tarayıcılarınızda biriken ön bellekleri, geçmişi, ve gereksiz dosyaları silerek aynı zaman da bilgisayarınız hızlandırır.

AVG Free Antivirüs Koruma Özellikleri

  • Bilgisayar Koruması
  • Web Koruması
  • Kimlik Koruması
  • E-Posta Koruması
  • Virüs Veritabanını Anlık Güncelleme
  • Bilgisayarınızı Hızlandırma
  • Web Tarayıcılarınızı Hızlandırma

Bilgisayarınıza indirdiğiniz AVG Free Setup dosyasına çift tıklayarak bilgisayarınıza hemen kurabilirsiniz. Kurulum sırasında yapacağınız tek şey ileri ileri demek herşeyi zaten hazır halde getirdiği için kurulum sırasında yapacağınız bir şey yok. 30 Günlük bir kullanım sunan AVG Free Antivirüs programını Seçeneklerden Etkinleştir butonuna tıklayarak internetten bulduğunuz ücretsiz Serial’leri girerek kullanım süresini uzatabilirsiniz veya buradan kayıt olarak ücretsiz Serial’inizi girebilirsiniz.

AVG Free Antivirüs ücretsiz koruması başarılı bir koruma sağlarken bilgisayarınızdan internet üzerinden alışverişleriniz için daha fazla güzenlik sağlamasını istiyorsanız AVG İnternet security programını sayın almanız gerekiyor.