Ücretsiz Virüs Koruma Programı AVG Antivirüs 0

Bilgisayarınızda gelişmiş bir Antivirüs programı yüklemek istiyorsanız AVG Antivirüs programını hemen indirerek bilgisayarınızı Virüslerden koruyabilirsiniz. AVG free antivirüs özellikle ücretsiz olmasına rağmen çoğu virüs koruma programı gibi geniş koruma sağlar.

Bilgisayarınızda oluşan hatalar genellikle virüslerden kaynaklanan saldırılar tarafından oluşur. Bilgisayarınızda virüs programı olmadan kullanmak virüslere davetiye çıkartmak anlamına gelir. Bilgisayarınızda Ücretsizde AVG Free Antivirüs Programını kurarak koruma sağlayabilirsiniz. Sadece standart kullanımlar için İnternette Facebook Twitter veya Google‘da gezerken güvenliğiniz tam anlamıyla korur. Arkadaşlarınızla dosya alış verişi yaparken veya dosya indirirken herhangi bir virüse karşı koruma sağlar. Mail‘lerinizide koruma altına alan AVG herhangi bir mail’inize gelen zararlı virüslerden korur. AVG free antivirüs programının diğer özelliği ise gereksiz dosyaları silmeye, kayıt defterinizdeki hataları düzeltirken Web tarayıcılarınızda biriken ön bellekleri, geçmişi, ve gereksiz dosyaları silerek aynı zaman da bilgisayarınız hızlandırır.

AVG Free Antivirüs Koruma Özellikleri

 • Bilgisayar Koruması
 • Web Koruması
 • Kimlik Koruması
 • E-Posta Koruması
 • Virüs Veritabanını Anlık Güncelleme
 • Bilgisayarınızı Hızlandırma
 • Web Tarayıcılarınızı Hızlandırma

Bilgisayarınıza indirdiğiniz AVG Free Setup dosyasına çift tıklayarak bilgisayarınıza hemen kurabilirsiniz. Kurulum sırasında yapacağınız tek şey ileri ileri demek herşeyi zaten hazır halde getirdiği için kurulum sırasında yapacağınız bir şey yok. 30 Günlük bir kullanım sunan AVG Free Antivirüs programını Seçeneklerden Etkinleştir butonuna tıklayarak internetten bulduğunuz ücretsiz Serial’leri girerek kullanım süresini uzatabilirsiniz veya buradan kayıt olarak ücretsiz Serial’inizi girebilirsiniz.

AVG Free Antivirüs ücretsiz koruması başarılı bir koruma sağlarken bilgisayarınızdan internet üzerinden alışverişleriniz için daha fazla güzenlik sağlamasını istiyorsanız AVG İnternet security programını sayın almanız gerekiyor.

 

 

Silindiği Halde Görünen Eski Yazıcılar Nasıl Silinir? 0

Yazıcınızda herhangi bir sorun çıktığında silip tekrar yüklediğinizde düzelir. Ancak herhangi bir çıktı almaya kalktığınızda önceki sildiğiniz yazıcı aygıtlarınız da görünebilir. Yazıcıyı kaldırsanız dahi yazıcı kuyruğundan silinmez. Bu durum sizin için sinir bozucu olabilir. Kaldıramıyorsanız endişelenmenize gerek yok kaldırmak çok kolay. Silinen yazıcılarınız Office programlarında hala görünüyorsa aşağıdaki adımları uygulayınız.

Silindiği Halde Görünen Yazıcılar Nasıl Silinir? Resimli Anlatım

 • Başlat menüsüne sağ tıklayın ve çalıştır sekmesine tıklayın.
 • Açılan arama kısmına regedit yazın.
 • Regedit yani kayıt defteri düzenleyicisi açılacaktır.
 • Açılan kayıt defterine girdiğinizde alttaki yolu izleyin.
 • HKEY_LOCAL_MACHINE > SYSTEM > CurrentControlSet > Control > Print > Printers
 • Printers’a tıkladığınızda altta eski yazıcıların kayıt defterinden silinmediğiniz göreceksiniz.
 • Eski yazıcılarınızın üzerine sağ tıklayıp SİL diyerek silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Son olarak bilgisayarınızı yeniden başlat’ın. Sorun çözülmüştür.
 • Geri Dönüşüm Kutusu Otomatik Nasıl Temizlenir?

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks