BlueStacks Android Programları ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma

3

BlueStacks bilgisayarınızda Android Oyunlarını ve Uygulamalarını oynatmanızı sağlayan en iyi windows uygulamasıdır. Bluestacks bir emülatör görevi gören yapısı ile Android işletim sisteminde çalıştırılan tüm uygulamaları çalıştırabilmektedir.

Bilgisayarınızda BlueStacks yardımı ile çalıştırabileceğiniz tüm uygulamaları ve oyunları GooglePlay mağazasından rahatlıkla indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz Bluestacks programının en büyük avantajı büyük ekranda olması ve Akıllı telefonumuz yerine bilgisayarımızda oynayabilmemizdir. Böylelikle hem dokunmatik ekranlı cep telefonumuzun erken şarjı’nın erken bitmesini ve bataryanızın ömrünü uzatmasını sağlarsınız. Akıllı telefonlardaki aşırı ısınma pil’imizin çökmesine neden olduğu için BlueStacks Android emülatör programı ile oyunları ve programlarını oynatabilirsiniz. Genellikle oyunlar için ideal bir program olan Bluestacks bilgisayarınıza indirmeniz ve kurulum yapmanız çok kolaydır.

Bluestacks Masaüstü ve Laptop Bilgisayarlarda Çalıştırma

Masaüstü bilgisayarınıza veya Laptop bilgisayarınıza indirdiğiniz BlueStacks Android programı küçük boyutta bilgisayarınıza indirerek hemen kurabilirsiniz. Dosya boyutu küçük boyutta olmasına rağmen en güncel dosyaları kurulum sırasında internetten yükleyerek en son full versiyonunu kullanmanızı sağlar. Bilgisayarınız yüklediğiniz Bluestacks programı ile akıllı telefonunuzda oynadığınız oyunları oynayabilmeniz için Google hesabınızı uygulama üzerinde açarak oyunlarınızı otomatik olarak getirebilirsiniz. Tekrak en baştan başlamanıza gerek kalmayacaktır. Bluestacks yardımı ile indirdiğiniz oyunlar klavye ve fare uyumlu olduğu için herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Bluestacks Türkçe Kurulumu Videosu

Bilgisayarınıza indirdiğiniz Windows için Android Uygulama Emülatörü BlueStacks‘ı çalıştırarak kurulumu yapabilirsiniz.

Alttaki linkten BlueStacks’ı bilgisayarınıza indirdikten sonra akıllı telefonunuzla artık Clash of Clans, Hayday, Boom beach, Cand Crusy veya diğer uygulamaları masaüstünüzde çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks İndir