BSPlayer En iyi çoklu ortam oynatıcısı Türkçe indir 0

2000 yılının en başından beri, BS.Player™ dünyanın en popüler görüntü oynatıcılarından biri oldu. Birçok sebepten dolayı popülerdir. Bu da tek bir şeyi göstermektedir: BS.Player™, etraftan bulma düzgün ayar ve kodeklerle çalışanların veya zayıf bilgisayar özellikleri ile dağıtılanların aksine her zaman kullanıcıların dikkatlerini film izlemeye çeken ilk film oynatıcı yazılımıdır. Aynı zamanda, çok düşük İŞLEMCİ ve RAM gerektirir

http://www.bsplayer.com/media/images/banners/banner_news.jpg

BSPlayer Programını Türkçe indir

Bu programın ücretsiz ile ücretlisi arasında pek fark yok. Sadece youtube videolarını indirmeye izin vermiyor. Bir kaç tane daha özellik.

Türkçe Dil desteği olduğu için çok iyi bir program.

Dünyada kurulu 70 milyon BS.Player var

BS.Player™ dünyanın her yerinde 70 milyondan fazla çoklu ortam kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır ve dünya çapında 90’dan fazla dile çevrilmiştir. Ücretsiz oynatıcımızın tüm indirilen sürümleri, rakip video oynatıcılarının ve oynatılabilir DVD oynatıcılarının indirme toplamını geçmiştir. Çünkü çok fazla işlem gücü kullanmaz, çok daha az düşük kapasite kullanan tüm bu bilgisayarlar için uygundur ama hala mükemmel görüntü ve ses kalitesine sahip olmak istiyorsanız. Çoklu ortam oynatma, herhangi bir can sıkıcı teknik sorun, çok çok sık bu tür yazılım deneyimli sıkıntı yaratmamıştır – ve asla yaratmayacaktır. –

Son fakat aynı derecede önemli – BS.Player™ medya oynatıcısı dünya halkı için bir üründür, aynı zamanda kullanıcılara dünya dilinde birçok ses ve görüntü dosyası izlemeye olanak sağlayan zengin altyazı seçenekleriyle donatılmıştır.

Favori şarkılar, filmler… sadece bir tıklama kadar uzağınızda!

BS.Player™ 2.61 sadece oynatmak için değildir, ama BS.Media Library™ ile aynı zamanda çoklu ortam içeriğinizi yönetir.
Kendi medya derlemenizi oluşturmak ister misiniz? Hazırlamak o kadar kolay ki. Dosyalarla daha hızlı ve daha kolay çalışmak için size olanak sağlayan oynatma listesinin içeriğini sıralayabilirsiniz. Oynatma listesi BS.Media Library™ modülü veya doğrudan birincil BS.Player™ 2.61 modülü aracılığıyla oluşturulabilir.

En iyi çoklu ortam oynatıcısı – kendi kendinize dediğiniz gibi!

BS.Player daima kullanması kolay ve teknik olarak mümkün olduğunca mükemmeldir. Buda kanıtlıyor ki yukarıdaki ifadeler doğru. BS.Player en azından kocaman, hatta basit bir avantaja sahip – Basitçe ÇALIŞIYOR! Aynı zamanda işlemciyi ve RAM’ı çok verimli kullanır ve üstelik çok daha az düşük kapasiteli bilgisayarlar hala kaliteli görüntü oynatmanın ve mükemmel sesin keyfini çıkartabilirken bile. Hangi dosya biçimlerini destekler?

Video: divx, avi, mpeg 1, mpeg 2, xvid, 3ivx, ogm, matroska, mkv, asf, wmv, DV, m1v, m2v, mov, mp4, mpv, QT, rm, SWF, vob…Audio: wav, mpa, mp1, mp2, mp3, ogg, aac, ac3, aif, ram, wma, pls, m3u …

Çoklu ortam içeriğini yönetmek ve yeniden üretmek için en iyi araç

Başlangıçtan beri, BS.Player gerçekten dünyadaki en iyi video oynatıcı oldu. Yeni sürüm ile hep daha ileri gitmek istedik. Tüm çoklu ortam içeriğini oynatmak ve yönetmek için en iyi aracı yapmak istedik: görüntü, ses, TV ve radyo programları (analog ve web tabanlı), teleteks, podcast ve webcast, ve canlı yayın uygulamaları. Bunu, yeni BS.Player 2.61 ile yaptığımızı söylemekten gurur duyuyoruz

Herhangi bir yeniliğin farkına vardınız mı? Biz buna akıllı bakış diyoruz

Medya oynatıcısının kalitesinin, süslü görünüşünden daha önemli olması gerçeğinin farkındayız, ama öyle. Yeni, hoş, daha modern ve bilhassa kullanımı kolay görünen BS.Player’ı bakıyorsunuz. Biz buna çok daha sıkça kullanılan tüm özelliklere ve eylemlere kolay erişim sağlayan akıllı bakış diyoruz. Kullanıcılarımızın fikirleriyle, bilgisayar düşkünlerinden bilgisayarlarda biraz daha az becerisi olanlara, kolay ve sezgisel ücretsiz oynatıcı kullanımı sağlayan ve bu tür uygulama tasarımlarında yeni standartları belirleyen modern bir görünüm yarattık.

BSPLayer Tüm Özellikleri

http://www.bsplayer.com/media/images/player_242.gif

YouTube desteği

Yeni işlevsellik – YouTube görüntülerini doğrudan netten oynatacaktır ve daha sonra oynatmak için flv dosyası olarak sabit diskinize kaydedebilir. Şimdi BS.Player’ı kullanarak tüm favori YouTube görüntülerinizi doğrudan basitçe bilgisayarınıza indirebilirsiniz.BS.Player herhangi bir YouTube içeriği için YouTube oynatıcısı ve YouTube indiricisi gibi tam işlevselliğe sahiptir.

Oynatma listesi desteği

Oynatma listesi desteği mükemmeldir. Bunlar BST ve M3U (Winamp) kayıtlarından içeri aktarılmış, kaydedilmiş, düzenlenmiş ve herhangi bir klasörden eklenmiş yeni dosyaların yanı sıra URL’ler olabilir.

Altyazıları gösterme

Yazı tipi ve boyut seçimi gibi temel işlevlerin yanında, program diğer birçoğunu destekler: gölgelemeler, ana hatlar, ekrandaki altyazı konumu, vs. Kötü altyazı zamanlamaları basit klavye kısayol tuşları ile programın kendi içinden düzeltilebilir. BS.Player iki harici altyazıyı (.srt, .sub, .txt…) aynı anda gösterebilir. Her iki altyazının konumunu seçebilirsiniz ve favori filminizle birlikte iki farklı dilde çift altyazı keyfini çıkarabilirsiniz. BS.Player aynı zamanda altyazılı yüksek çözünürlüklü .mkv dosyalarında altyazıların gösterilmesini destekler.

BS.Media Library

Bilgisayarınızın sabit diskindeki tüm çoklu ortam dosyaları şimdi BS.Media Library™ içinde listelenecektir. Şu andan itibaren her zaman erişiminizde olacaklar. Çok dilliBS.Player™ 2.61 uluslararası bir üründür, tüm lisanları ve dünya çapındaki her kullanıcıyı hedef almıştır. Çok dilli altyazı desteği ve tamamen çok dilli menüsü ile doğuştan İngilizce dilini konuşamayanlar için fazlasıyla faydalıdır.

Yeniden boyutlandırılabilir film penceresi

Evinizin konforunda sinema duygusunu tecrübe etmek ister misiniz? İşte talimatlar: favori filminizi seçin, biraz patlamış mısır hazırlayın ve film pencere boyutunu istediğiniz gibi ayarlayın. Tam ekran film sadece bir tıklama uzağınızda.

Sürekle & Bırak ve çok parçalı rar arşivi desteği

Zaman alan çoklu ortam dosyalarının açılmasından kurtulmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? BS.Player™ 2.61 bilgisayarınızdaki herhangi bir yerden BS.Player’a dosyaları sürükleyip bırakmanızı sağlar ve eğlence başlayabilir. BS.Player herhangi bir çoklu ortam dosyasını oynatabilir – hatta birden fazla parçalı rar dosyası olarak arşivlenmişse bile. Artık çoklu ortam dosyalarınızı görmek için her seferinde rar dosyasından çıkarmanıza gerek yok, basitçe rar arşivinin (genellikle dosyaadı.rar, dosyaadı.001 veya dosyaadı.part1.rar şeklindedir) ilk dosyasına sağ tuşla tıklayın ve ‘BS.Player ile Aç’ı seçin ve bırakın geri kalanını favori çoklu ortam oynatıcınız yapsın! Hatta BS.Player iki defa rar ile sıkıştırılmış Vobsub altyazılarını bile gösterecektir!

Çözünürlük değiştirme

Çözünürlük değiştirme özelliğini kullanın ve eğer filminizi TV ekranında, projektörde ya da plazma ekranda izlemek isterseniz, aşırı büyük resim görüntüsünü önleyin. Özellik TV çözünürlüğünü ayarlayacak ve filmi yeniden yapılandırıp kalitesini uyarlayacaktır.

Tamamen kaplanabilir

Gerçi BS.Player™ 2.61, bu alandaki yeni standartları belirleyen modern görünüşü gururla taşıyor, kolay kaplama seçim seçeneği ve kendi özel kaplamalarınızı ekleyen seçeneği ekledik. Kendi hayalinizdeki görünüşü oluşturabilir ya da KAPLAMA bölümümüzden birçok hazırından birini bulup seçebilirsiniz.

Görüntüden bir kare yakalama ve jpeg resmi olarak kaydetme

Favori filminizin sahnesinden bir resim saklamak ister misiniz? Kare yakalama özelliğini kullanarak bunu kolayca yapın. Resmin duvarınızda duracağı yeri bulmak şimdi yalnız size kalmış. Jpg veya bmp biçimlerinde ekran görüntüsünü alabilir ve bunların dosya adlarını belirleyebilirsiniz.

Çoklu ses yayınları ile birlikte görüntü dosyalarını destekler

Bu özellik iki veya daha fazla ses yayın kanalı kullanmayı destekler. İkiden fazla kanallı çoklu ortam dosyaları, örn. çok dilli dosyaların desteklenmesi gibi. The BS.Player™ bu nedenle filminizi oynatırken dil seçimi sunar.

Bütünleşik altyazıları/bölümleri destekler

BS.Player™ 2.61 aynı zamanda bütünleşik altyazıları/bölümleri destekler, sadece OGM için değil ama tüm biçimler için. Bunun anlamı, yinede dosyanın içine kendi kendine bütünleştirilmiş altyazıların oynatılabilir olduğudur. (.ogg, .avi, .mkv)

Harici ses dosyası desteği

Favori müziğinizi favori videonuzla birleştirmek ister misiniz? Normal film oynatma sonrasında şimdi harici ses dosyası yükleyebilir ve filminizle yalnız ikinci sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu özellik arkaplanda müzik çalmayı sunar, film BS.Player™ 2.61 oynatıcınızda halen oynatılıyor olsa bile.

AC3 dosyalar için S/PDIF çıkış desteklenir

Özellik intervideo ses okuyucusu ile dijital AC3 dosya çıkışı sağlar. Winamp ve Ekolayzer gibi önceden kurulmuş modüller için ayarlar buradan bulunabilir. Bunun anlamı, sesin BSPlayer tarafından dönüştürülmemiş orijinal ses olarak yeniden üretilmiş olduğudur.

INI dosyaları

INI dosyasını kullanarak seçtiğiniz tüm film parametrelerini ayarlayabilirsiniz. BS.Player™ 2.61 sadece ayarladığınız şekilde oynatacaktır. Filminizi tam ekran olarak beyaz altyazı metni ile izlemek ister misiniz? Her defasında ayarları ayarlamanıza gerek yok, favori ayarlarınız INI dosyasına kaydedilecektir.

Özel oynatma modları (Sürekli Tekrar, Karışık Tekrar)

BS.Player™ 2.61 farklı oynatma modları sunar, gizli mod ve VMR-9 gibi.

Görüntüleri doğrudan Masaüstünüzde gösterme

Görüntü dosyalarını masaüstünüzde gösterir ve çalışırken izlersiniz!

Dijital kasetsiz kameralarda kullanılan AVCHD (Advanced Video Codec High Definition) biçimini oynatma.

BS.Player, Canon, JVC, Panasonic ve Sony dijital kameraları tarafından yaratılmış herhangi bir AVCHD dosyasını (aynı zamanda AVC-HD veya AVC HD olarakta bilinir) oynatabilir.

Komut satırı desteği

Çoklu ortam içeriği kolayca oynatmak ve oynatıcılarını özelleştirmek isteyen ileri düzey kullanıcılar, yeni komut satırı özelliğimiz sayesinde program denetim seçenekleri ve komut satırı komutları özelliğinden memnun kalacaklardır.

Süzme tarama ve özel süzme-tarama seçeneği

16:9 tam ekran bir filmi 4:3 ekranda izliyorsunuz, en üst ve en alttaki siyah kenarlıklar kaçınılmazdır. Süzme-tarama özelliği filminizi kenarlıksız izlemenize olanak sağlar. Özel süzme-taramayı kullanarak seçtiğiniz süzmeyi ayarlayabilirsiniz.

Özel en boy oranları

Görüntünüzü oynatırken, standart en boy oranını seçebilirsiniz, 4:3 veya 16:9 gibi, ya da ihtiyacınıza göre standart dışı görüntü en boy oranı olarak bahsedilen kendi özel ayarınızı yapabilirsiniz.

Oynatma listesi desteği

Seçtiğiniz oynatma listesine favori dosyalarınızı ekleyin; oynatmak sadece bir fare tıklaması kadar uzak.

Xiaomi Mi Mix 2 Fiyatı ve Özellikleri 0

Bu yıl bir çok akıllı telefon üreticisi çerçevesiz ekranlı telefonlarını tanıtmaya başladı. En son teknoloji ile birleşen çerçevesiz ekranlı akıllı telefonların ilkini Samsung galaxy S8, Note 8, LG V30, LG G6 ve iPhone X ile birlikte gördük. Ancak ilk çerçevesiz akıllı telefon Xiaomi Mi Mix ile birlikte geldi. Ülkemizde pek göremesekte asya ve amerikan pazarlarında görünen Xiaomi Mi Mix’in 2.si tanıtıldı. Amiral telefonlar arasında ilk çerçevesiz telefon olmayı başaran telefonun teknik özelliklerine ve fiyatına bakalım.

Xiaomi Mi Mix 2 Teknik Özellikleri

 • İşlemci: Snapdragon 835
 • Bellek: 6/8 GB Ram
 • Depolama: 64/128/256 GB
 • Ekran: IPS LCD, 5.99 inç, 1080×2160 piksel, 403 ppi
 • Kamera: 12 megapiksel IMX386 sensör, OIS, çift flaş, 5 megapiksel ön kamera
 • Batarya: 3400 mAh batarya
 • Bağlantılar: Çift SIM, Wi-fi, Bluetooth 5, LTE
 • Ağırlık: 185 gram
 • İncelik: 7.7 mm
 • İşletim Sistemi: Android Nougat, MIUI 9 arayüz

Xiaomi Mi Mix 2 Kutu İçeriği

 • Mi Mix 2 telefon
 • Quick Charge 3 Şarj adaptörü
 • Type C tipi kablo
 • Type C’den 3,5 mm jak konnektörüne çeviri kablosu
 • Kılıf
 • SIM çıkartma aracı
 • Gereksiz tanıtım kitapçığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone X Yerine Satın Alınabilecek En İyi Telefonlar

Xiaomi Mi Mix 2 Kutu Açılımı

Mi Mix 2 Fiyatı

Mi Mix Türkiye fiyatı şuan 2.500 TL civarlarında değişiyor. Yeni Mi Mix 2 telefonu ise Türkiye ye geldiğinde ortalama 3.500 TL civarında olabilir.

iPhone 8 Güçlü Özellikleri ile Karşınızda 0

Apple’ın yeni akıllı telefonu iPhone 8 apple etkinliğinde tanıtıldı. Güçlü özellikleri iPhone 7′ göre iki saat daha fazla şarjının gitmesi ve bir özelliği ve fiyatı ile karşınızda.

iPhone 8 telefonu iPhone 7’ye göre %25 daha hızlı olmasına rağmen tasarım olarak birebir oldu diyebiliriz. Sadece renk farklılığının bulunduğu iPhone 8 bionic işlemci ile güçlendirilmiş. A11 bionic işlemci 2.4 gHz’lik 6 çekirdekli işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 2 GB DDR4 ram, 64 ve 256 gb dahili depolama alanına sahiptir.

Ekran Özellikleri

Ekran tarafında ise yine 4.7 inç ekran boyutuna ve 750×1334 ekran çözünürlüğü bulunuyor. IPS ekrana sahip telefonun ekran gövde oranı %65’e kadar çıkıyor. 326 ppi ekran yoğunluğuna sahip telefonun yazılımsal olarak ta bir çok özelliği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone X Tüm Özellikleri ve Fiyatı ile Karşınızda

Kamera Özellikleri

iPhone kamera özelliklerinde ise tek arka tarafta tek kamera seçilmiş. 12 megapiksel kameraya sahip telefonun f 1.8 diyaframa, HDR çekime, 4K 60 fps çekime ve bunun gibi bir çok özelliğe sahiptir. Ön kameranın diyaframı ise f2.2’dir. Ön tarafta ise 7 megapiksel ön kamera bulunuyor. Ön ve arka kameralarda ise büyük iyileştirmeler yapıldı.

Bağlantı ve Diğer Özellikleri

iPhone 8 Cat 16 teknolojisini kullanıyor. 1 Gbps indirme ve 150 Mbps yükleme yapabilen telefon da bluetooth 5 kullanılıyor. İOS 11 işletim sistemi ile gelecek telefonun 1960 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Ayrıca IPX7 sertifikasıyla suya ve toza karşı dayanıklıdır.

iPhone 8 Türkiye Fiyatı

iPhone 8 türkiye fiyatı 4.200 TL ile şimdiden ön siparişle satılıyor. Peşin fiyatı böyle olan telefonun operatörlerde taksitli fiyatı daha da yüksek olacaktır.

Most Popular Topics

Editor Picks