En iyi Ekran Videosu Çekme Programı Camtasia Studio 2

İnternette ekran videosu çekmek için bulabileceğiniz en iyi program Camtasia Studio programıdır.

Camtasia Studio en iyi ve en güzel özellikleri ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Özellikle video çekme ve video düzenleme işlerini en iyi yapan programdır. Camtasia Studio programı ile ekranınızda istediğiniz alanı seçerek video çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca video kaydı yaparken mikrofon ile canlı olarak konuşarak sesli anlatımlar yapabilirsiniz.

grey

Ekran Videosu Çekme Programı Camtasia Studio sadece video çekebilen değil çektiğniz videoları düzenleyebilir, sesler ekleyebilir yada efektler ekleyebilirsiniz. Giriş yada bitiş efektleri ile harika sunumlar yapabilirken çektiğniz videoda sevmediğniz bölümler varsa kaldırabilrisiniz. Yüksek kalitede çektiğiniz videoları düşük boyutta kaydederek video paylaşım sitelerine kolayca paylaşmanızı sağlar. Özellikle HD kayıt yapmakta üzerine başka bir program tanımıyorum varsa bilen söyleyebilir. Camtasia Studio ile ekranınızda gördüğünüz her yerin videosunu kolaylıkla çekerek işlerinizi kolaylaştırıyor.

Camtasia Studio ile Yapılabilecekler

  • Oyun videoları çekip kaydetme
  • Sunum videoları çekebilme
  • Videoları düzenleme
  • Görsel efektler ekleme
  • Arkaplan sesi ekleme
  • Youtube’da paylaşabilme
  • Çalışmalarınızı CD/DVD ve USB belleklere kolayca kaydetme

grey

Ekran Videosu Çekme Programı Camtasia Studio İndirmek ücretsiz ancak deneme sürümü ile geliyor. Ancak deneme sürümünden sonra Video çekme programı Camtasia studio yazılımını satın almanız gerekiyor.

Camtasia Studio Ekran Videosu Çekme Programı

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

grey

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks