Yenilenen Arayüzü ile CCleaner 5 İndir 0

En çok kullanılan sistem optimizasyon yazılımı olan CCleaner yenilenen arayüzü ile kullanıcılara sunuldu. CCleaner 5. sürümünde büyük bir arayüz değişikliğine giderek yenilendi. Yenilenen arayüzü ile görsel olarak daha seçici ve kolay kullanım imkanı sunuyor.

CCleaner 5 bilgisayarınızı gereksiz ve kullanılmayan dosyalardan kurtararak hızlandırır.Windows‘un gereksiz ön bellek dosyalarını, geçici dosyalarını, çöp kutusu ve işe yaramayan dosyaları güvenli bir sekilde silerek bilgisayarınızı hem hafifletir hemde hızlandırır. Aynı zamanda bilgisayarınıza yüklediğiniz programların artıklarını, ön belleklerini, kullanılmayan dosyalarını ve özellikle ( Firefox, İnternet explorer, Chrome, Opera, Safari, Maxthon, Yadex) gibi web tarayıcılarınızın ön belleklerini, çerezlerini, gereksiz tarayıcı geçmişlerini temizleyerek programlarınızında hızlanmasını sağlar.

CCleaner 5 yenilenen arayüzü ile modern görünüme sahip olurken windows 8 ile daha uyumlu halde çalışıyor. Windows 8 ve Windows 10 gibi modern bir görünüm ile daha iç açıcı ve rahat kullanım sunuyor. CCleaner, Kayıt defteri, Araçlar ve Ayarlar gibi sekme iconları beyaz olarak karşımıza çıkıyor. Genel olarak beyaz bir görünüme sahip olan yeni sürümde üzerinde olduğunuz sekme mavi olarak seçiliyor. Yenilenen CCleaner 5’i buradan ücretsiz indir’ebilir ve daha fazla özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks