En Güzel Çiçek Resimleri 0

Dünya üzerinde birbirinden Güzel Çiçek Resimleri ile karşınızdayız. Dünyanın En Güzel Çiçek Resimlerini sizler için bir araya getirdik. Güller, Laleler, Papatyalar ve Renkli çiçeklerin hepsini burada bulabilirsiniz.

HD Resimlerin tamamı dünyanın farklı yerlerinde çekilmiştir. Doğal ortamlarında çekilmiş resimlerin harika manzaraları bulunuyor. Akıllı telefonunuza, Tabletinize veya Bilgisayarınıza arkaplan olarak Duvar Kağıdı yapabileceğiniz orjinal resimleri hemen indirebilirsiniz. Ekranınızı tamamen değiştirecek resimleri umarım beğenirsiniz.

Bahar Çiçekleri

Buketli Pembe Gül Çiçekler

Doğal Bahçe Çiçeği

Doğal Pembe Beyaz Çiçekler

Doğal Yaşam Parkı Çiçekleri

Gün Batimi Dağdaki Çiçekler

Karda Çıkan Tomurcuk Gül Çiçeği

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Harika Masaüstü HD Kalite Çiçek Resimleri

Kırmızı Güller

Lale Çiçekleri

Mavi Çiçekler

Renkli Doğal Çiçekler

Sarı Gül

Sepet Çiçekleri

Tomurcuk Yapraklı Çiçekler

Vahşi Yaşam Çiçekleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Güzel hd masaüstü çiçek resimleri

Pembe Doğal Çiçekler

Sokak Çiçekeleri

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Most Popular Topics

Editor Picks