Android En İyi Strateji Oyunu Clash of Clans

1

Android mobil platform’daki en iyi görsellere ve en iyi oynanış tarzına sahip ücretsiz strateji oyunu Clash of Clans tam bir bağımlılık yapıyor.

Clash of Clans oyununda şu anda 10 seviyeye kadar köy yükseltmesi bulunuyor. 1. seviye zaten başlangış seviyesi 1. seviyede okçular, toplar, kaynaklar depolar ve duvar yükseltmeleri bulunuyor. Tüm bunları yaptıkça ve yükselttikçe köyünüzü bir sonraki seviyeye yükseltmeniz gerekiyor. Köyler yükseldikçe duvarlar, toplar, okçular altın madenleri ve havan topları gibi yeni silahlarda çıkıyor. Köyünüze bomba, zıplama ve büyük top gibi tuzaklar koyarak rakipleriniz size saldırmadan şaşırtabilirsiniz. Fenomen haline gelen strateji oyunu Clash of Clans’ta hızlı ilerleyebilmeniz için elmas alarak işçilerin tamamını alarak çoğaltabilir ve elmaslarla inşaat yapım süresini kısaltabilirsiniz. Arkadaşlarınız arasında klanlar kurarak klan savaşlarına katılabilirsiniz.

Clash of Clans oyununda savaş sırasında kullanacabileceğiniz saldırılardan bir kaçıda havadan saldırı ve büyülerdir. Havadan saldırılarda ejderha çok etkilidir. Büyülerden ise genellikle yardım büyüsü ve hızlandırma büyüsü tabiki bunları kullanabilmek için belirli seviyede olmanız gerekir. Bu iksirleri ve savaşçılarıda yükselterek gücünüze güç katabilirsiniz. En önemlilerinden biriside duvar yükseltmesidir. Duvar yükseltmeleri sadece size saldıran bir düşmanı yavaşlatabilir. Duvar yükseltmelerini köyünüzü yükseltmeden önce yapmanızı öneririm. Çünkü ileri seviyelede çok pahalı duvar yükseltmeleri oluyor. Köy yükseltmelerinde saldırdığınız köylerden aldığınız ganimetler azalıyor.

Clash Of Clans Oyunu İndir