Android Telefon Hızlandırma Uygulaması Clean Master

1

Akıllı telefonunuz yavaşladıysa ve hızlandırmak istiyorsanız bunun için önerebileceğimiz en iyi uygulama Clean master uygulamasıdır. Clean master’ uygulaması android uygulama mağazasının en popüler temizlik ve hızlandırma programıdır.

Clean master diğer temizlik uygulamalarına göre daha fazla özelliği barındıran gelişmiş ve gelişmekte olan bir uygulamadır. Clean master ile yüklediğiniz uygulamaların ön belleklerini ve geçmişini silerek akıllı telefonunuzda yer açar. Sildiğiniz bir programın kalan artık dosyalarını anında tespit ederek kalıntılarınıda siler. Akıllı telefonunuzda bazı çok ram tüketimi yapan uygulamalarıda sonlandırarak pil’inizden tasarruf etmenizi ve uzun kullanımanızı sağlar.

Clean master akıllı telefonunuzun işlemcisinide kontrol ederek çok fazla ısınmasına engel olan uygulamaları size bildirerek otomatik kapatmanızı sağlar. Aynı zamanda bir anti virüs görevi gören uygulama akıllı telefonunuzuda korur. Oyun klasörü oluşturarak herhangi bir oyuna tıkladığınız anda diğer uygulamalarına kullanılan ram’larini kapatarak telenun oyunu hızlı açmasını sağlar.

Altta verilen iki farklı link bulunmaktadır. Eğer Asus Zenfone 2 gibi akıllı telefonunuz varsa İntel işlemci uyumlu olanı yüklemeniz öneririm. Yada farklı bir intel işlemcili telefonunuz varsa intel işlemci uyumlu olanı yükleyin. Diğer üstteki linkte olan Clean master genel olarak diğer bütün telefonlarla uyumludur.

Clean Master indir

İntel işlemciler için Clean Master İndir