Disk Clean Pro: Mac Bilgisayarlar için Disk Temizleme Programı 0

Systweak yazılım tarafından OSX 10.7 ve üzeri Mac bilgisayarlar için disk temizleme programı Disk Clean Pro kısa süreliğine ücretsiz yapıldı.

Kısa süreliğine ücretsiz yapılan Disk Clean Pro programı Mac bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın performansını arttırır. Hem bilgisayarınızda yer açıyor hemde bilgisayarınızı hızlandırıyor. Bilgisayarınızdaki ön bellek dosyalarını, birden fazla kaydedilen dosyaları, çöp kutusunu ve kayıt verilerini temizleyerek genel PC performansını arttırır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Yavaşlayan Bilgisayarınızı CCleaner İle Hızlandırın

Disk Clean Pro Özellikleri:

  • Kullanıcı dostu kolay kullanılan arayüz
  • Önbellek temizleme
  • Program günlüklerini temizleme
  • Web tarayıcı verilerini temizleme (Ön bellek, çerezler, geçmiş, şifreler gibi)
  • Büyük dosyaları görüntüleme ve yönetme
  • Çöp tenekesini temizleme
  • Başlangıçtaki öğeleri yönetme

Bilgisayarınızdan maximum performans almak istiyorsanız disk temizleme uygulaması kullanmanızı öneririm. Hemde kısa süreliğine ücretsiz olmuşken. Daha önce 15 TL’ye satınlan Disk Clean Pro şimdilik üsretsiz hemen indirin ve tek tıklamayla Mac bilgisayarınızı hızlandırın.

Disk Clean Pro indir

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks