İOS Dubblaj Uygulaması İphone ve İpad için İndir

1

Dubblaj kısa zamanda popüler olan dubblaj uygulaması ile birbirinden eğlenceli videolar çekerek dublaj yapabilirsiniz. Çektiğiniz videoları sosyal paylaşım sitelerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

İOS için Dubblaj uygulamasını indirebileceğiniz uygulama bir çok ünlü seslerinin geldiğini göreceksiniz. Her güncellemesinde yeni sesler ile gelen dubblaj uygulaması iphone ve ipad için yüklediğinizde artık kendi dubblaj’ınızı yapabilirsiniz. Kemal sunal, Cem yılmaz ve Adnan oktar gibi ünlülerin popüler olduğunu söyleyelim. Youtube, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığınız dublaj’lar en kısa sürede popüler dublaj’lar arasına girebilir. Android için’de indirebileceğiniz dubblaj uygulaması zengin içeriği ile her zaman popüler dubblaj uygulaması olmayı başarıyor.

Apple iphone ve ipad için indir‘ebileceğiniz İOS uygulaması Dubblaj bilinen bütün popüler sesleri barındırmaktadır. Apple cihazlar genellikle stabil çalıştığı için ön kamera çekiminde sıkıntı çıkarmaz ve daha rahat çekim yapabilirsiniz. Herhangi bir sesin üzerine tıklayarak dublaj yapabilirsiniz. Uygulama ön kameranızı açarak videonuzu çekmeye başlarken seçtiğiniz ses’i tekrarlayarak dubblaj yapabilirsiniz.

Dubblaj uygulaması ile çekilen en komik videoları kısaca izleyerek sizde hemen bir tane çekebilirsiniz. Doğa rutkay, Alişan, Ceylan, Fettah can ve Fenerbahçeli Meireles gibi ünlülerinde dubblaj uygulaması ile yaptığı sanatçı dublaj‘larını izleyebilirsiniz.

İphone ve İpad için İOS uygulamasını hemen indirin.