Dünyadaki En Güzel 15 Metro İstasyonu 0

Ulaşımı keyifli hale getiren ülkelerden bir kaç kare. Görsel olarak halka sunulmuş metro hatları başarılı olmuş. Eğlenceli tasarımları ile sıkıcı mekanlara nefes aldırmış olan ülkeler.

Sıkıcı yolculuklar keyifsiz olur ama bu metro hatları sıkıcılıktan kurtulmuş. Halkın belki isteği belkide özel bir sunum çevremizi şekillendirmemiz lazım görsele önem hayatı daha anlamlı kılacaktır. Güzel çalışmalar görüntü çok hoş ve bu metro tasarımlarını ülkemizde görebilmemiz dileğiyle. Fransa, Almanya, Amerika, Şili, Dubai, İtalya, Japonya, Güney kore ve ispanya metrolarının iç tasarımları burada.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Su Yüzeyinin Altında Çekilen İnanılmaz Görüntüler

Canada Metrosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Birbirinden Güzel ve İlginç Gezilebilecek Turistik Yerler

Dubai Metrosu

Fransa Metrosu

Almanya Metrosu

İtalya Metrosu

Japonya Metrosu

 

Rusya Metrosu

Güney Kore Metrosu

İspanya Metrosu

İsviçre Metrosu

Tayvan Metrosu

Ukrayna Metrosu

Amerika Birleşik Devletleri Metrosu

Özbekistan Metrosu

Şili Metrosu

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks