Sağlık Bakanlığı İOS, Android E-Nabız Uygulaması İndir

1

Sağlık bakanlığının yeni kullanıma sunduğu E-Nabız uygulamasını indir’erek sağlığınız hakkındaki tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Sağlık bakanlığının hayatımızı kolaylaştıran uygulaması E-nabız uygulaması ile doktorunuzdan veya farklı bir hastaneden randevu alabilirsiniz. Aldığınız tüm Reçeteler, Tansiyon , Nabız , Şeker, Ağırlık gibi, temel sağlık bilgilerinize E-nabız uygulamasından erişebilirsiniz. E-nabız uyuglamasında bulunan tüm bilgileriniz sayesinde doktorunuzda hastalığınız hakkında daha iyi bir sonuca varabilir. Sağlık geçmişinizdeki tüm bilgileri görebileceğiniz E-nabız uygulamasındaki 112 acil butonu ile hemen yardım çağırabilirsiniz. Gittiğiniz her hangi bir sağlık hastanesinden aldığınız hizmet ile ilgili yorumlarınızı yazabilirsiniz.

E-Nabız’a Nasıl Giriş Yaparım ?

E-nabız uygulamasına E-devlet şifresi üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Eğer E-devlet şifreniz yoksa Aile doktorunuza gidip E-nabız ugulama şifresi almak istiyorum dediğinizde sizi TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla kaydedecektir. Size gelen doğrulama şifresini Aile doktorunuza söyleyerek Geçici şifrenizi alarak sisteme girebilirsiniz.

E-nabız Sisteminde Bilgilerim Görünmüyor

E-nabız sisteminde reçete, muayene, tansiyon ve raporlarınız görünmüyorsa 184 Alo sahibim numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Sistemdeki Bilgilerimin Yazması Güvenli Mi?

Sistemdeki bilgileriniz bilginiz dahilinde ve mahkeme kararı olmadan herhangi bir kurumla veya kişilerle asla paylaşılmaz.

Rıdvan Dilmen E-Nabız’ı Anlatıyor

https://www.youtube.com/watch?v=ywNG6WFk4kw

E-Nabız Mobil Uygulamasına Nasıl Ulaşabilirim ?

E-nabız iPhone, Android uygulamasını indirerek yada Bilgisayarınızda web tarayıcınız üzerinden ulaşabilirsiniz. Alttaki linklere tıklayarak istediğiniz platformda E-nabız uygulamasına erişebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın mağazalarına girerekte kolayca arama yerine E-nabız yazarak indirip kullanabilirsiniz.

E-nabız Android İndir

E-nabız İOS İphone İndir

Bilgisayar için buradan