Elektrikli Kırmızı Ferrari 0

İtalyan’lar şimdilik ona “Ferrari Millenio” diyorlar henüz üretilmemiş olan Ferrari Millenio tüm dünyada oldukça ses getireceğe benziyor.İki koltuklu, çelikten daha güçlü ve karbon fiber yanı sıra güneş panelleri aracılığıyla veya indüktif güç aktarım sistemi ile şarj edilebilir elektrikli çift motorlar daha hafif bir buckypaper güçlendirilmiş gövde içerir.Açıkcası Ferrari Millenio dünyadaki sayılı otomobillerden diyebiliriz henüz üretilmemiş olmasına rağmen benim canım ülkemin canım yollarına yakışacağını her ne kadar düşünemesemde neden olmasın ?

En Güzel Ferrari HD Resimleri

Ferrari 360 hd masaüstü resimleri

Ferrari F150 Resimleri

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks