Dünyanın En Büyük Gemi Mezarlığı 0

Bazen işler istenildiği gibi gitmez denizlerde yaşam zordur. Zorluklarla baş etmeniz gerekir bu foto galerisinde denizin yuttuğu, yok ettiği ve karaya sürüklediği bunun yanında güzel karelerinde ortaya çıktığını görüyoruz. Bir yük gemisi, savaş gemisi, eskiden deniz altına gömülmüş tarih kalıntılarını görebiliyoruz.

Okyanusta kaybolmuş, sürüklenmiş, yok olmaya bırakılmış gemiler zamanla gün yüzüne çıkartılan derin okyanus tarihi ve yüzeyde kendi hallerine bırakılmış gemiler. Bilinmeyen nedenler, dikkatsizlik, kontrol kaybı gemilerin sonu olmuş.

Amorgos Adası Yunanistan

Andros Adası Yunanistan

Baltık Denizi

Birleşik Krallık

Cliffe Birleşik Krallık

Elefsina Yunanistan

Falkland Adaları

Homebus Buy Avusturalya

Hong Kong

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Denizlerdeki Muhteşem Canlıların HD Resimleri

Huran Gölü

Namibya İskelet Sahili

Kaliforniya

Kanarya Adaları

Kayman Adaları

Kuveyt

Mısır Kızıldeniz

Birleşik Krallık Lands End

Manitoba Kanada

Maori Bay Güney Afrika

Mikronezya

Moritanya Afrika

Murmansk Rusya

Nggela Adası

Norveç

Prova Karayip Denizi

Yunanistan

Zakynthos Adası Yunanistan

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks