MENU

Dünyanın En Güzel Manzaralı Minyatür Fotoğrafları

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Fotoğrafçılık » Dünyanın En Güzel Manzaralı Minyatür Fotoğrafları
Dünyanın En Güzel Manzaralı Minyatür Fotoğrafları

Minik arabalarla harika bir fotoğrafçılık deneyimi yaşamak isteyenler için dünyanın en güzel manzaralı minyatür fotoğrafları ile karşınızdayız. Dünyanın en iyi minyatür fotoğraflarını ve sanatını yapmak isteyenler için fotoğraf örnekleri.

Fotoğrafçı Kim Leuenberger tarafından çekilen minyatür fotoğraflar farklı şehir ve manzaraları ile dikkat çekiyor. Oyuncak araba fotoğrafı çekmek isteyenler için ilham olacak fotoğraflar da Mini Cooper, VW Beetle arabaları ve klasik arabalar kullanılmıştır. Güzel bir sahne bulduğunuzda bu minik oyuncak arabalar ile fotoğraflar çekebilirsiniz. Minyatür sanatı ile uğraşmak isteyenler için minyatür fotoğraf örnekleri.

Fotoğraflarını klasik otomobil tutkusu ile birleştirmek isteyenler için harika ilham verici fotoğraflara yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tüm Zamanların En Güzel Klasik Arabaları

Minyatür Fotoğrafları, Sanatı ve Örnekleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Drone ile Çekilmiş En iyi Manzara Fotoğrafları

Ünlü fotoğrafçıyı  Instagram’dan takip etmek isteyenler için Instagram sayfasından takip edebilir. kim.ou Instagram

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.