Dünyanın En Güzel Manzaralı Minyatür Fotoğrafları 0

Minik arabalarla harika bir fotoğrafçılık deneyimi yaşamak isteyenler için dünyanın en güzel manzaralı minyatür fotoğrafları ile karşınızdayız. Dünyanın en iyi minyatür fotoğraflarını ve sanatını yapmak isteyenler için fotoğraf örnekleri.

Fotoğrafçı Kim Leuenberger tarafından çekilen minyatür fotoğraflar farklı şehir ve manzaraları ile dikkat çekiyor. Oyuncak araba fotoğrafı çekmek isteyenler için ilham olacak fotoğraflar da Mini Cooper, VW Beetle arabaları ve klasik arabalar kullanılmıştır. Güzel bir sahne bulduğunuzda bu minik oyuncak arabalar ile fotoğraflar çekebilirsiniz. Minyatür sanatı ile uğraşmak isteyenler için minyatür fotoğraf örnekleri.

Fotoğraflarını klasik otomobil tutkusu ile birleştirmek isteyenler için harika ilham verici fotoğraflara yakından bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Tüm Zamanların En Güzel Klasik Arabaları

Minyatür Fotoğrafları, Sanatı ve Örnekleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Drone ile Çekilmiş En iyi Manzara Fotoğrafları

Ünlü fotoğrafçıyı  Instagram’dan takip etmek isteyenler için Instagram sayfasından takip edebilir. kim.ou Instagram

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks