Oyun Hızlandırma Programı GameBooster

1

Bilgisayarınızdaki oyunlarda yavaşlamalar oluyorsa bunun en büyük nedeni gereksiz programların ve servislerin çalışmasından kaynaklanıyordur.

GameBooster programı bilgisayarınızdaki oyunları tek bir pencerede toplayarak oyuna girmeden önce bilgisayarınızın gereksiz servislerini kapatır. Gereksiz programları ve servisleri kapatması sonucunda bilgisayarınızda herhangi bir hataya neden olmaz. Herhangi bir oyunu başlattığınızda GameBooster programı otomatik olarak oyun kipine geçer ve oyunu hızlandırır. Oyunlarınızı en iyi şekilde optimize ederek bilgisayarınızdan maximum performans etmenizi sağlar. Bilgisayarınızda kurulu olan oyunları otomatik olarak Gamebooster arayüzüne toplayarak tek bir yerde düzenli olarak sıralar.

Bilgisayarınızda olmazsa olmaz programlardan biri olan Gamebooster sistem kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak oyunlarınızı hızlandırır. Bilgisayarınız hakkındada geniş bilgiler alabileceğiniz Gamebooster programı aynı zamanda Steam yazılımıylada uyumlu çalışarak Steam programıylada açtığınız oyunlarda devreye girerek hızlandırır.nı hemen bilgisayarınıza indirip yükleyin. Oyuna girmeden önce gereksiz programları kapatmak istiyorsanız GameBooster programı işinizi görecektir. Gamebooster programını indirerek hemen yükleyerek oyunlardaki yavaşlamalara son verebilirsiniz.