MENU

GTA 5 PC için 4K Çözünürlükte Ekran Görüntüleri

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » GTA 5 PC için 4K Çözünürlükte Ekran Görüntüleri
GTA 5 PC için 4K Çözünürlükte Ekran Görüntüleri

GTA 5 konsol oyuncularının çoktan oynayıp bitirdiği oyun bilgisayar oyuncuları için hala merakla bekleniyor. Bu bekleme biraz daha sürecek gibi görünüyor zira oyun söylenen tarihte değilde daha ileri bir tarihe ertelendi.

GTA5 Rockstar games tarafından bilgisayar için 27 ocak’ta satışa sunulması beklenirken oyun 24 mart 2015 tarihine ertelendi. PC oyuncularını üzecek oyun içn rockstar games yüksek çözünürlükte ekran görüntüleri yayınladı. GTA 5 oyunu bilgisayar için 4K yüksek çözünürükteki ekran görüntüleri oyuncuları pek tatmin etmesede giderek heyecanlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : GTA 5 Maximum sistem gereksinimleri

Bilgisayar oyuncuları GTA 5 oyununu 4K çözünürlükte deneme şansı olacağından konsol oyuncularına göre daha avantajlı durmunda. Tabiki çok iyi bir grafik kartı olaması geretiğini söyleyelim. Bilgisayarda oynamak istiyorsanız sistem gereksinimleri yeterli olup olmayacağını yakında göreceğiz.

Manzara

Winewood

Highway

Franklin

Trevor

Michael

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.