MENU

Lords Of The Fallen Karanlığa Karşı Savaş Oyunu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Lords Of The Fallen Karanlığa Karşı Savaş Oyunu

Polonyalı CI Games ve Alman Deck 13 tarafından geliştirilen aksiyon-RPG oyunu Lord of the Fallen PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Avrupa için 31 Ekim Xbox One, PC ve PS4 platformları için raflardaki yerini aldı.

Lord of the fallen güç gösterisi yapacak gibi oyun zorlu mekanlarda savaşlarla geçiyor. Yapımcıların söyledikleri oyunda kolay bir sahne olmayacağı. Zamanımızı fazlasıyla alacak bir yapım savaşın ortasında 1 saatimiz veya fazla geçiceği söyleniyor. Kaliteli ve zorlu bir oyun bizleri bekliyor.

Dark soul senaryosuna benzerliği ve oyun içi grafiklerin oynanış tarzıyla benzerlik gösteren ve tartışma konusu olan Lord of the fallen oynayınca görebileceğimiz kalitesiyle kendini belli edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRMortal Kombat X: Zamana Direnen Oyun!

Lords Of  The Fallen 5 Saat’lik Oynanış Videosu:

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.