MENU

Minecraft 2 Oyunu Gelecek Mi ?

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Minecraft 2 Oyunu Gelecek Mi ?
Minecraft 2 Oyunu Gelecek Mi ?

Piksellerin dünyasında istediğinizi yapabileceğiniz oyun olan popüler strateji oyunu minecraft tüm dünyada oyuncular tarafından beğeni ile oynanıyor. Milyonlarca kişi tarafından pc ve xbox platformlarında oynanan oyun microsoft tarafından satın alındı. Peki microsoft tarafından satın alındıktan sonra minecraft nasıl bir değişime uğrayacak yakında görebiliriz.

Microsoft‘un oyun tarafındaki xbox sorumlusu phil spencer‘ın yaptığı açıklamada popüler strateji oyunu minecraft 2’nin geleceğini ancak oyuncular tarafından gelen artı ve eksi görüşlere göre oyunu yapacaklarını söyledi. Minecraft 2 çok daha iyi bir oyun olacağını tahmin edebiliriz zira microsoft tarafından geliştirilecek oyun yeni nesil konsollara gelecektir. Mobil tarafta ise windows phone, google play ve app store’da da görebileceğimiz oyun mobil taraftada karşımıza çıkabilir. Minecraft 2 ne zaman gelecek diye sorarsanız oyun hakkında bir kaç tahmin bulunabiliriz. Minecraft 2 windows 10 işletim sistemi ile birlikte yada yeni xbox one slim modeli ile birlikte çıkabilir.

Peki minecraft 2 nasıl olacak ?

Minecraft 2‘de görsellerin daha iyi olabileceğini tahmin edebilirken oyunda daha çok özellik kazanabilir. Minecraft 2 yeni nesil konsollarla birlikte daha çok alanda boy gösterecektir. Minecraft’da kendinize herşeyi yapabilirken Minecraft 2 ile birlikte daha çok özelliğe kavuşacağınız bir oyun olacaktır. Minecraft 2 strateji oyunu gelene kadar popüler minecraft 1’i indirerek bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Minecraft 2 çıkmadan oyunun ilk sürümünü hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.