MENU

Yeni NFS Oyunu Mobil Platforma Geliyor

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Yeni NFS Oyunu Mobil Platforma Geliyor
Yeni NFS Oyunu Mobil Platforma Geliyor

Need For speed tüm oyun platformlarının en çok oynanan oyunlarından olmuştur. Hız tutkunlarının en çok sevdiği NFS oyunu mobil platformlara No limits (Limit Yok) olarak karşımıza çıkacak. PC ve Konsollara çıkarmı bilinmez ama windows phone, android ve İOS platformlarında yakında göreceğiz.

Yeni NFS yarış oyunu akıllı telefonlar, phabletler ve tabletlere gelecek oyun en iyi grafiklerle ve aksiyon dolu anlar yaşatacak. NFS no limits oyunu’nu daha öncede Real racing ve nfs oyunu most wanted yapan free monkey oyun yapımcısı üstlenecek. 2015 yılında android, İOS ve windows phone mobil platformlarında göreceğimiz NFS oyunu’nun videosu yayınlandı. Electronic arts tarafından yayınlanan Need for speed limit yok oyunu şimdiden heyecanlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Kaslı Amerikan Arabası Equus Bass 770 Videosunu izle

NFS No Limits Limit Yok Video

Yeni NFS No Limits oyunu’nun videosu amerikada trafiğe kapalı yerlerde çakildi. Arabanın başında ünlü drfit’çi Ken Block yer alıyor.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.