MENU

Far Cry 4’ü 2 Dakikada Bitirdiler

EaseUS Todo Backup

Anasayfa » Games » Far Cry 4’ü 2 Dakikada Bitirdiler
Far Cry 4’ü 2 Dakikada Bitirdiler

Ubisoft‘un piyasaya sürdüğü ve oyun severler tarafından beğenilen Far Cry 4 oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Oyunda xGarbett adlı youtube kullanıcısı bir sonu keşfetti. Öncelikle oyuncular bunun bir hata olduğunu düşündüler ama yapımcı tarafından yapılan açıklamada oyunun içinde alternatif sonların olduğu söylendi.

Alex Hutchinson ikinci bir alternatif sonun varlığından da bahsetti. Oyuncular şimdi diğer alternatif sona odaklanmış durumda bakalım kim keşfedecek.

Alternatif sonda diktatör Pagan Min helikopterine binip havlanır ve onun ardından roket atar ile yapacağımız atış helikopterin düşmesini sağlayacaktır. Pagan Min’i öldürmüş ve oyunu sonlandırmış oluyoruz enkaza gittiğimizde ise fazla özenilmemiş bir sonu  görüyoruz. Dikkat çekici bir son hazırlanabilirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Far Cry 4 Konsol ve PC En iyi Grafikler Hangisinde ?

Far Cry 4 Alternatif Son Video İzle

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.