MENU

Lara Croft Relic Run Oyunu İndirmeye Sunuldu

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » Games » Lara Croft Relic Run Oyunu İndirmeye Sunuldu
Lara Croft Relic Run Oyunu İndirmeye Sunuldu

Square Enix ve Crystal DynaSquare ile birlikte geliştirilen Tomb Raider oyunu karakterimizin sonsuz koşu oyunu Relic Run Android, İOS ve Windows Phone cihazlarda indirilmeye sunuldu.

Tomb Raider karakterimiz Lara Croft’un mobil platformlar için sonsuz koşu oyunu Relic Run Android, İOS ve Windows Phone için indirmeye sunuldu. Daha öncede çıkacağı haberini buradan verdiğimiz oyunda dinozorların kovaladığı oyundaki yerlerde harika görünüyor. Lara croft Relic run oyununda silahımızla bazı bölümleri geçerek yeni yerlere ve yeni araçlara bineceğimiz yerler açılıyor. Oyunu kaybetseniz dahi farklı yerlerden başlayarak sizi oyundan bezdirmiyor ve yeni yerlerde daha iyi oynayabiliyoruz. Tomb Raider 1 mekanlarında hatırlayacağımız yerlerde harika sonsuz koşu oyununu hemen indirip yükleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak indirilmeye sunulan Relic run oyununu alttaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Relic Run Android

Relic Run İOS

Relic Run Windows Phone

 

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.