Gom Player Ücretsiz Video ve Müzik Oynatıcı

0

Bilgisayarınızdaki Medya player dan sıkıldıysanız ve açamadığınız videolar varsa Gom Player isteklerinizi yerine getirecek en iyi video oynatıcısıdır. Gom Player’ı tercih etmenizdeki en büyük etken Gelişmiş özellikleri ve Ücretsiz olması karar vermenize yardımcı olacaktır.

Gom Player ile bilgisayarınızda açamadığınız videoları ve müzikleri hızlı bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Diğer video oynatıcılarına göre daha kapsamlı ve basit bir kullanımı olan Gom Player bilgisayarınızı ve sizi kesinlikle yormayacaktır. Kodek eksikliği yüzünden bazı videoları açmakta sıkıntı çeken kullanıcılar için kodek bulma özelliği her videoyu açmanızı sağlayacaktır. Gom Player arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirerek kendiniz için daha rahat kullanım imkanı oluşturabilirsiniz. Gom Player özellikle en popüler video formatları olan MKV, AVİ, DİVX, XVİD, FLV ve MP4 dosyalarını herhangi bir kayıp olmadan oynatmanızı sağlar. Özellikler HD ve 4K videolarda yüksek performansı kullanıcılar arasında popüler olmasını sağlamıştır.

DVD, VCD gibi oynatıcılar eskide kalsada Gom Player her türlü desteği sunarak eski bilgisayarlarınızda da çalışır. Tüm windows işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Gom Player ile herhangi bir videodan Ekran Görüntüsü alabilirsiniz. Gom Player’ı bilgisayarınıza hemen indirerek kurabilirsiniz.