Gom Player Ücretsiz Video ve Müzik Oynatıcı 0

Bilgisayarınızdaki Medya player dan sıkıldıysanız ve açamadığınız videolar varsa Gom Player isteklerinizi yerine getirecek en iyi video oynatıcısıdır. Gom Player’ı tercih etmenizdeki en büyük etken Gelişmiş özellikleri ve Ücretsiz olması karar vermenize yardımcı olacaktır.

Gom Player ile bilgisayarınızda açamadığınız videoları ve müzikleri hızlı bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Diğer video oynatıcılarına göre daha kapsamlı ve basit bir kullanımı olan Gom Player bilgisayarınızı ve sizi kesinlikle yormayacaktır. Kodek eksikliği yüzünden bazı videoları açmakta sıkıntı çeken kullanıcılar için kodek bulma özelliği her videoyu açmanızı sağlayacaktır. Gom Player arayüzünü istediğiniz gibi özelleştirerek kendiniz için daha rahat kullanım imkanı oluşturabilirsiniz. Gom Player özellikle en popüler video formatları olan MKV, AVİ, DİVX, XVİD, FLV ve MP4 dosyalarını herhangi bir kayıp olmadan oynatmanızı sağlar. Özellikler HD ve 4K videolarda yüksek performansı kullanıcılar arasında popüler olmasını sağlamıştır.

DVD, VCD gibi oynatıcılar eskide kalsada Gom Player her türlü desteği sunarak eski bilgisayarlarınızda da çalışır. Tüm windows işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Gom Player ile herhangi bir videodan Ekran Görüntüsü alabilirsiniz. Gom Player’ı bilgisayarınıza hemen indirerek kurabilirsiniz.

En Çok Aranan Manzara Resimleri 2017 0

Merhaba arkadaşlar bu paylaşımım da sizlere internette en çok aranan manzara resimlerini paylaşıyorum. Dünyanın farklı yerlerinde çekilmiş birbirinden güzel manzara resimleri muhteşem görünüyor. Manzara resimlerini gördüğünüzde dünyayı gezmek ve bu güzel manzaraları görmek istediğinizi hissediyorum. Manzara resimleri 2560×1600 piksel çözünürlükte 2K resimlerdir. Hepsi birbirinden güzel 35 tane manzara resimlerini indirmek ise ücretsizdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dünyanın En Güzel 25 Manzarası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Ölmeden Önce Görülmesi Gereken 25 Doğaüstü Yer

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks