Yaşanılması ve Görülmesi Gereken Yerler 1

Şehirleşme taş binalar, araç trafiği aslında ait olmadığımız yerler diye düşünüyorum. Doğanın içinde yaşantıya nedense alışamadık aslında yanlış seçim yaptık. Belkide gitmek gerekiyor görülmesi, yaşanması gereken yerlere dağlar, yeşillik, ağaçlar, deniz, insanları bekliyor tüm temizliği ile bu görüntülerde bize bunu anlatıyor.

Ülkeler ve içinde bulunan yaşam, bize sunulan doğallık iç açıcı mükemmel sanat eserleri gözümüzün önünde duruyor değerini bilmemiz gerekiyor.

1.Alberta Kanada

2.Drina Nehri Sırbistan

3.İzlanda

4.Japonya

5.Kaliforniya ABD

6.Kanada

7.Macaristan

8.Munnar Hindistan

9.Norveç

10.Kanada

11.Rusya

12.Thousand Islands Kanada

13.Trabocchi Abruzzo

15.Trollanes Faroe Adaları

16.Uruf Adası Rusya

17.Vestmannaeyjar İzlanda

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks