En Güzel Grand Theft Auto 5 HD Resimleri 0

Grand theft auto 5 oyununun en güzel oyun içi resimleri ve HD resimleri burada bulabilirsiniz.

Arkadaşlar alttaki 2 tane resim GTA 5 teki en yeni resimlerdir.

Buradan sonraki resimler ise GTA5 oyununun tanıtım video’sunun içinden alınnan resimlerdir.En alttada GTA 5’in HD resimlerini bulabilirsiniz.

En Güzel Grand Theft Auto 5 HD Resimleri

Arkadaşlar buradada GTA 5’in Full HD resimlerini bulabilirsiniz tamda masaüstü için hazırlanmıştır.

Arkadaşlar resimleri umarım beğenmişsinizdir.Alttada GTA 5’in Facebook, Twitter,Youtube,Trailer ve Resmi internet sitesini bulabilirsiniz.

GTA 5 Facebook

GTA 5 Twitter

GTA 5 Trailer

GTA 5 Resmi sitesi

GTA 5 Youtube

Buırdada GTA 5 ‘in videosunu izlemeyenler için bir kez daha paylaşıyorum.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QkkoHAzjnUs[/youtube]

Arkadaşlar bu video Rockstar game tarafından şuana kadar yayımlanan tek videodur.Bazı video sitelerinde farklı videolar olsada gerçek değillerdir.

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

100. Yıla Özel 770 Beygirlik Lamborghini Centenario Karşınızda 0

İtalyan süper otomobil üreticisi Lamborghini’den yine süper bir otomobil karşınızda Centenario.

Yeni Lamborghini Centenario 770 beygirlik 12 silindirli motoru ile dikkat çekiyor. Agresif bir yapıya sahip süper spor otomobil Lamborghini’nin 100. yılına özel olarak üretildi. 1.5 ton ağırlığa V12 motora sahip süper spor otomobil 0’dan 100 km hıza 2.8 saniye’de çıkabiliyor.Toplamda maximum hıza ise 350 km’dir.

Lamborghini Centenario’dan 20 tane roadster, 20 tane’de coupe modeli üretilecek. 2.5 milyon dolar fiyatı ile satılan Centenario’nun Türkiye’ye geldiğini düşündüğümüzde ortalama vergiler dahil 15-20 trilyon fiyat ile satılır. Özelliklerine ve fiyatına baktığımız centenario’nun üstte özel olarak hazırlanmış videosunu izleyebilir ve alttada HD Resimlerine bakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Lamborghini Veneno UltraHD 4K Resimleri

Most Popular Topics

Editor Picks