HAMSTER Ücretsiz Video Çevirici Programı indir

0

Günümüzde artık herkezin bilgisayarında bir çevirici program bulunuyor. Eskiden daha çok gerekliydi şimdilerde pek gerekli gibi görünmesede çok kullanılan bir program. Artık ücretlilerden sıkıldıysanız size tamamen ücretsiz olan bu programı kesinlikle anlatmam lazım. 🙂

Tamamiyle ücretsiz ve 200’den fazla cihazı destekliyor.

http://media4.hamstersoft.com/videoconverter/pic24.jpg

Free Video Converter %100 Bedava

  • Birincisi; ÜCRETSİZ! Herkes tam sürümü ücretsiz kullanabilir!
  • Her formattan videoyu iPod, iPhone 4S, PS3, PSP, xBox, Zune, Apple TV, iRiver ve benzeri formatlara dönüştürür! 200’den fazla cihazı destekler
  • 3GP, MP3, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, DVD, M2TS ve diğer formatları dönüştürür! Dahili video oynatıcı özelliği!
  • Kullanımı kolay! Sürükle-Bırak özelliği! Özel bilgi gerektirmez. Yeni başlayanlar için Sihirbaz yardımı.
  • Codec’i/Sistem türünü değiştirir; video dosyasınızı ayrıştırır
  • Birçok video dosyasını toplu olarak dönüştürür
  • Ses/Görüntü bit hızını, Kare Hızını ayarlar
  • Windows’a entegre olur! Windows 7/Vista/XP sürümlerine uyumludur!
  • 40 farklı dil desteği sunar (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca, Rusça, Portekizce, Çince, Arapça, Korece)

Hamster% 100 Bedava Video Converter

http://media5.hamstersoft.com/videoconverter/pic1.jpg

Her türlü videoyu iPod, iPad, iPhone, PS3, PSP, Blackberry, xBox, Zune, Apple TV, iRiver ve benzeri cihazlarda izleyebileceğiniz formatlara dönüştürür!

200’den fazla cihazı destekler

Apple TV, Archos, BlackBerry, Cowon, Creative Zen, Dell Axim X51 Family, Explay Flash Player Family, Google Nexus One, HP, HTC Touch, iPad, iPhone, iPhone 3g, iPhone 3gs, iPhone 4, iRiver, Kindle, LG, Motorola, Nokia, Palm, Samsung, Sandisk Sansa, Sony Ericsson, Sony PlayStation, Walkman, Windows Mobile OS, Xbox360, Zune

Hamster Software Hamstersoft Free Video Converter

Birçok video dosyasını toplu olarak dönüştürür

Entegre video oynatıcı ve DivX+ codec’leriyle, 3GP, MP3, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, DVD, M2TS ve diğer formatlar arasında dönüşüm sağlar! Her ortamda hızlı çalışan Hamster FREE (any) Video Converter, iki tıkla videolarınızı Web’e uygun hale getirir.

Hamster Software Hamstersoft Free Video Converter

Hamster Free Video Converter, tüm popüler dosya formatları arasında codec veya sistem türü değişimi yapmanıza olanak tanır. Ses/görüntü bit hızını ve Kare Hızı hızını ayarlayabilir, hatta filminizin herhangi bir kısmını kesebilirsiniz. Hamster Free Video Converter yazılımının en yeni sürümü görüntü ayrıştırma özelliğine de sahip. Ayrıca video dosyalarınızın ses düzeyini de yükseltebilirsiniz. Dönüştürme işlemi ise çok ama çok hızlı.

Kullanıcı dostu arayüz

Hamster Free Video Converter’ı kullanmak çok kolay

Video dosyalarını dönüştürmek için özel bir bilgiye ihtiyacınız yok. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız, Sihirbaz tüm ayarları yapmanıza yardımcı olur. Zamandan ve emekten tasarruf etmek için toplu dönüştürme modunu kullanın. Tek yapmanız gereken dönüştürülecek video dosyalarını seçmek (bulunduğunuz klasördeki tüm dosyaları dönüştürmek için tek tık yeter), ayarları yapmak ve Dönüştür’e basmak! Bu kadar kolay.

Programı başlatın

Her türlü video dosyasını eklemek için sürükleyip bırakın veya “Ekle” düğmesine basın

Parametreleri seçin

listeden cihazınızı seçin veya dönüştürme parametrelerini kendiniz ayarlayın

Dönüştürmek için basın

video dosyalarını hızla dönüştürmek için “Dönüştürmek için bas” düğmesine basın

http://media6.hamstersoft.com/videoconverter/pic28.jpg