Yeni Arkadaşlık Uygulaması Happn Türkiyede Kullanıma Sunuldu 0

Avrupa ve Amerika başta olmak üzere bir çok ülkede yaklaşık 4 milyon kullanıcısı olan Happn artık türkiyede kullanıma sunuldu.

Arkadaşlık uygulaması Happn uygulaması işe gideken, spor yaprken, markete giderken yada okula giderken karşılaştığınız yabancı insanlarla happn uygulaması ile tanışabilirsiniz. Aynı yolda giderken hiç karşılaşmadığınız insanlarla da tanışabileceğiniz Happn uygulaması harita üzerinden konumunuzu belirleyerek o bölgedeki insanları karşınıza çıkartır. Tatilde, sinemada, düğünde, hastanede yada herhangi bir yere giderken bölgenizdeki insanları karşınızaa çıkartarak tanışmanızı sağlar. Happn arkadaşlık uygulaması yabancı insanlarla nerede ve kaç kere karşılaştığınızı hesaplayabiliyor.

Happn uygulaması bir kişiyi beğendiğinizde karşı tarafa gizli bir beğeni oluşturur. Daha sonra beğendiğiniz kişi sizi beğenirse beğeniniz ortaya çıkıyor. Böylelikle kolayca tanışabilirsiniz. Happn Android ve İOS için ücretsiz olmasına rağmen erkekler uygulama içinde kredi satın alarak mesajlaşabiliyor. Kadınlar ise uygulama ücretsizdir. Erkekler mesajlaşmak istiyorsa 5 TL’den başlayan kredi satın almaları gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Alternatif İnstagram İstemcisi 6tag İndir

Happn Android İndir

Happn İphone, İpad İndir

Windows’ta Sürücü Harfi Nasıl Değiştirilir? 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Windows’ta bulunan hard diskleriniz ve bölünmüş disklerin sürücü harfleri nasıl değiştirileceğini göstereceğim.

Genel olarak sistem diski “C” harfi atanmış olarak gelir. Sonrasında bilgisayarınıza taktığınız her disk sırası ile otomatik olarak harf atanarak gelir. Otomatik olarak atanan sürücü harflerini değiştirmek oldukça kolaydır. Windows’ta sürücü harfini değiştirmek fazla zamanınızı almaz. Windows sürücü harfini değiştirmek için PC’nizdeki disk yönetimi özelliğini kullanarak değiştirebilirsiniz. Hard disk sürücü yolunu değiştirmek, harf atamak ve kaldırmak için aşağıdaki yönergeleri izleyiniz.

İlk olarak altta bulunan görselde olduğu gibi “Bilgisayarım” simgesi üzerine sağ tıklayarak “Yönet”e tıklıyoruz.

Aşağıda açılan pencerenin sol altında bulunan “Disk yönetimi” sekmesine tıklayalım. Karşımıza bilgisayarımızda bulunan diskler çıkacaktır. Harf atanmış ve atanmamış hard disklerinizi burada görebilirsiniz. İstediğiniz hard diskinizin üzerine sağ tıklayıp “Sürücü harfi ve yolu değiştir” seçeneğini tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: e-Devlet ile İkametgah Belgesi Nasıl Alınır?

Karşınıza aynı sayfada farklı bir küçük pencere çıkacaktır. Burada seçmiş olduğunuz dik ile alakalı sürücü harfini değiştirme, kaldırma ve yeni harf atama seçenekleri gelecek. “Değiştir” seçeneğine yada diğer seçeneklere tıklayarak hard diskinize harf atayabilir yada istediğiniz seçeneği uygulayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Windows 10 Otomatik Güncellemeler Nasıl Kapatılır?

iPhone 8 Çalışırken Görüntülendi 0

Apple’ın yeni iPhone’ları tanıtımını yapacağı güne sayılı günler kala iPhone 8 yada adı her neyse yeni çıkacak iPhone telefonun çalışırken görüntülenen videosu ortaya çıktı.

Şimdiye kadarki en gösterişli ve popüler telefon olacak gibi görünen iPhone 8’in sızdırılmış kısa videosu ile artık yayınlanan görsellerin doğruluğu kesinleşmiş oldu. Bir çok yeni özelliğe sahip olacak yeni iPhone‘un çalışırken ki videosunu aşağıdaki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 iPhone 8 Çalışırken Video İzle

Most Popular Topics

Editor Picks