Yeni Arkadaşlık Uygulaması Happn Türkiyede Kullanıma Sunuldu

0

Avrupa ve Amerika başta olmak üzere bir çok ülkede yaklaşık 4 milyon kullanıcısı olan Happn artık türkiyede kullanıma sunuldu.

Arkadaşlık uygulaması Happn uygulaması işe gideken, spor yaprken, markete giderken yada okula giderken karşılaştığınız yabancı insanlarla happn uygulaması ile tanışabilirsiniz. Aynı yolda giderken hiç karşılaşmadığınız insanlarla da tanışabileceğiniz Happn uygulaması harita üzerinden konumunuzu belirleyerek o bölgedeki insanları karşınıza çıkartır. Tatilde, sinemada, düğünde, hastanede yada herhangi bir yere giderken bölgenizdeki insanları karşınızaa çıkartarak tanışmanızı sağlar. Happn arkadaşlık uygulaması yabancı insanlarla nerede ve kaç kere karşılaştığınızı hesaplayabiliyor.

Happn uygulaması bir kişiyi beğendiğinizde karşı tarafa gizli bir beğeni oluşturur. Daha sonra beğendiğiniz kişi sizi beğenirse beğeniniz ortaya çıkıyor. Böylelikle kolayca tanışabilirsiniz. Happn Android ve İOS için ücretsiz olmasına rağmen erkekler uygulama içinde kredi satın alarak mesajlaşabiliyor. Kadınlar ise uygulama ücretsizdir. Erkekler mesajlaşmak istiyorsa 5 TL’den başlayan kredi satın almaları gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Alternatif İnstagram İstemcisi 6tag İndir

Happn Android İndir

Happn İphone, İpad İndir