En iyi 5 High Definition (HD) Resim Siteleri

0

High Definition yani Yüksek Çözünürlük artık günümüzde en çok aranılan şeylerin aslında başında geliyor. Çünkü bırakın televizyonların HD göstermesini cep telefonları bile artık HD kalite çekim yapabiliyor. HD denince zaten ilk akla gelen rooteto oluyor bunu biliyoruz ancak ben genede daha çok alternatifiniz olsun diye en iyilerini listeliyorum. 🙂

https://4.bp.blogspot.com/-YtMV2rgrAzI/T_YNakSmlkI/AAAAAAAAIG4/fWv7tLQBCV4/s1600/wallbase-hd-resimler.png

Rooteto HD Resimler

Yukarıdada dediğim gibi bu işte en iyisi rooteto 🙂 Kesinlikle kopyala yapıştır mantığını kullanmıyoruz bu yüzden resimlerimiz oldukça ilgi görüyor. En iyilerini bir araya toplayıp sunuyoruz. Türkiyede HD denince akla artık rooteto gelmeye başladı bunu analytics sonuçlarında görmeye başladık.

https://4.bp.blogspot.com/-Du54_KedK-8/T_YKux0tdcI/AAAAAAAAIGg/b43D_QSr2yU/s1600/rooteto-hd-resimler.png

Deviant Art HDTV / Widescreen

Devian’ı tüm tasarımcılar ezbere bilir ve en güzel resimlerde genelde orada bulunur. Devianda takılmayıda ayrıca çok seviyorum. HD Kalitede geniş ekran resimleri devian üzerindende bulabilirsiniz binlerce üyesiyle hd resimleri sürekli güncel bulabilirsiniz.

https://1.bp.blogspot.com/-nPxJA3JNB9I/T_YK_WAQSRI/AAAAAAAAIGo/cxUe4UTUJ-E/s1600/deviantart-hd-resim.png

HD Wallpapers.in

Rooteto’dan sonra hangi siteye bakılır? En iyilerden biriside hdwallpapers.in’dir aslında. Çünkü her resimin farklı boyutlarını download edebiliyorsunuz ve var olan resimlerin çoğu diğer sitelerde olmayan resimler. HD Kalite olarak indirmek istediğiniz resimleri rooteto’dan sonra oradan indirebilirsiniz.

https://3.bp.blogspot.com/-RaGvm9vUlEc/T_YJjbNFdrI/AAAAAAAAIGY/b7LZlIC51Zg/s1600/hd-resim-siteleri.jpg

InterFacelift.com

Yukarıdaki site gibi ancak bu sitenin daha çok alternatifi var. Diğerlerine göre daha çok ebat listeliyor ve istediğiniz şekilde indirebiliyorsunuz. Büyük bir veritabanı olduğu için aradığınızı bulmakta zorlanmıyorsunuz.

https://2.bp.blogspot.com/-lqiuAYjJzvo/T_YMdpX30mI/AAAAAAAAIGw/FC_St24OytY/s1600/interfacelift-hd-resimler.png

WallBase.cc

WallBase bir arkadaşım önermişti gerçekten çok iyi bir site. Çok kaliteli resimler barındırıyor ve tasarımıda çok hoş olduğu için çekici diyebiliyorum. 🙂

https://4.bp.blogspot.com/-YtMV2rgrAzI/T_YNakSmlkI/AAAAAAAAIG4/fWv7tLQBCV4/s1600/wallbase-hd-resimler.png