Android için En iyi Navigasyon Uygulaması

0

Android akıllı telefonlar için en iyi navigasyon uygulamasını sizler için paylaşıyoruz.

Android telefonunuzda en iyi ve ücretsiz navigasyon uygulamasını arıyorsanız fazla uzağa gitmeyin. Akıllı telefonlar için en iyi navigasyon uygulamasını indirmek ve kullanmak oldukça kolaydır. Peki en iyi navigasyon uygulaması hangisidir?. Android uygulamaları arasında en iyi navigasyon Here maps uygulamasıdır. Hem ücretsiz olması, hızlı olması ve tüm özelliklere sahip olması bizlerin takdirini kazandı.

Android için en iyi navigasyon uygulaması Here maps uygulaması aslında zamanın Nokia haritalar uygulamasıdır. Nokia satıldıktan sonra Android platform’unda isim değişikliği ile yer alan Here masp bir çok ücretli navigasyon uygulamasından daha güzeldir. Here maps navigasyon uygulaması sık seyahat edenler ve en iyi navigasyon arayanlar için birebir ücretsiz bir uygulamadır.

Tüm dünya haritalarını içinde barındıran Here maps uygulaması ile indirdiğiniz haritalara çevrim dışı olarak erişebilirsiniz. İnternet olmadan kullanabileceğiniz Here maps haritalar uygulamasında sesli yönlendirmede bulunuyor. Gittiğiniz yerlerdeki Camiler, yeme içme, hoteller, karakollar, eğlence mekanları, tarihi yerler ve alış veriş merkezlerine kolaylıkla gidebilirsiniz. Hatta gittiğiniz yerleri kaydederek tekrar gelmek istediğinizde kolayca gidebilir yada arkadaşınızın gitmesi için konumunuzu atabilirsiniz.

Kendi konumunuzu belirledikten sonra gitmek istediğiniz yeri haritada işaretleyin ve sizi oraya götürsün. Sesli yönlendirme ile birlikte trafik bilgilerinide internet üzerinden size aktararak en hızlı ve en kısa yolu size tarif edecektir. Ayrıca kayıtlı adreslerinizi arkadaşlarınızlada paylaşabilirsiniz. Android için en iyi Navigasyon uygulaması Here maps’i hemen indirmeye başlayacilirsiniz.

Here Maps Google Play İndir