Sayfa içi Sürekli SEO hatalarını kontrol edin – SEO Giriş.

0

Sayfa içinde sürekli olarak hataları kontrol eder. h1, h2, h3  tagları vs. tüm bunları kontrol ediyor ve olmayanları, hatalı olanları tespit edip size uyarı veriyor. Aslında bunu SEO’ya ilk başlayanlar için kullanabilirsiniz.

SEO‘ya yeni başlayan biri mutlaka bu tarz şeyleri unutur 1 tanesi bile olsa önemli sonuçta dikkat etmek lazım. Stajerler için geliştirilmiş dahada geliştirilebilir yani düşünsenize bir sürü seo’cunuz var yada sürekli içerik giren ekibiniz var seo’yu biliyorlar ama tam anlamıyla yapamayabilirler. Bunuda bu sayfada tanıttığım javascript kodlarını sayfada çalıştırarak sadece editörlere özel bir alan yapabilirsiniz. Eksiksiz içerik girmiş olurlar.

https://4.bp.blogspot.com/-8C2ebycRkrI/USpvCVf9oSI/AAAAAAAAQI4/iLqPjIkA_Ro/s1600/continuously-check-your-seo-with-inpage-seo-checker.jpg

Continuously Check Your SEO with Inpage JS

Emin olun bunu kullandığınızda daha üst seviye sonuç alabilirsiniz. Sayfa içerisinde resimer gördüklerinizi tarıyor bunlarda şu şekilde;

  • h1, h2 ve h3 heading etiketleri.
  • strong etiketi
  • em etiketi
  • meta anahtar kelime ve açıklama etiketi
  • title başlık etiketi buradada 10 ile 70 karakteri baz almışlar. zaten 60 karakterden fazlasınıda seo’cu olarak tavsiye etmiyorum.

Gereksinimler: Tarayıcınızın Javascript çalıştırması lazım.

Website: http://inpage-seo-checker.eventsofa.de/