MENU

Google Fotoğraflar Artık Sınırsız Depolama Alanına Sahip

EaseUS Todo Backup

Free data recovery software

Anasayfa » İnternet » Google Fotoğraflar Artık Sınırsız Depolama Alanına Sahip
Google Fotoğraflar Artık Sınırsız Depolama Alanına Sahip

Google Fotoğraflar uygulamasının yenilenmesi ile birlikte gelen Sınırsız depolama alanı ile artık fotoğraflarımız sınırsız disk alanına sahip olacak.

Google Fotoğraflar uygulamasında bulunan 15 GB depolama alanı seçeneğinden ayrı olarak Sınırsız depolama seçeneğini getirdi. Fotoğraflar sınırsız depolama alanına yüklenirken herhengi bir kayıp olmadan yükleniyor. Google’ın Sınırsız ortak depolama alanına yüklenecek fotoğrafları arkadaşlarınızda görebilir ve indirebilir. Fotoğrafları ve 1080p çözünürlüğe kadar videoları depolayabilen Sınırsız ortak bulut depolama alanı seçeneğini photos.google.com adresinden aktifleştirebilirsiniz.

Yüksek kalite’de (ücretsiz sınırsız depolama alanı) seçeneğini işaretleyerek ortak bulut depolama alanına geçebilirsiniz.

Rooteto Teknoloji Blogu

Rooteto WordPress, Sosyal Medya, Teknoloji, HD Resimler ve Video paylaşımında bulunan bağımsız olarak çalışan online haber teknoloji sitesidir.

Yaklaşık 1 Milyondan fazla tekil aylık ziyaretci ile Rooteto'yu büyük yapan teknoloji topluluklarıdır. 2009 yılında kurulan Rooteto'nun genel merkez ofisi İzmir / Bornova'dadır.