İphone için En iyi Selfie Uygulamaları

2

İphone akıllı telefonunuz için en iyi selfie yani öz çekim yapan ios uygulamaları hangileri hemen yakından bakalım. Selfie uygulamalarının birbirinden farklı özellikleri ile eğlenceli fotoğraflar çekebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla ve ailenizle çekeceğiniz selfie fotoğraflarını İphone uyuglamaları ile daha farklı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tatile gittiğinizde, yemek yediğinizde, okulda, işyerinizde yada konserlerde en iyi selfie çekimi yapmak istiyorsanız buradaki uygulamaları mutlaka denemelisiniz. İOS işletim sistemli iphone akıllı telefonunuza tek tıkla indirebileceğiniz uygulamalara yakında bakalım.

Selfie X

Selfie X yeni bir selfie uygulaması olmasına rağmen güzel özellikleri bulunuyor. Diğer selfie uygulamaları ile arasındaki fark selfie için arka kamerayı kullanıyor olmasıdır. Selfie X geliştiricileri İphone’ların ön kamerasını yetersiz bulduğu için arka kamerayı kullanmışlar. Arka kamerayı yüzünüze çevirdiğinizde otomatik olarak yüzünüzü algılar ve sesli komutlarla sizi yönşendirir.

Selfie X indir

YouCam Perfect

YouCam Perfect adlı uygulama selfie çekimi mükemmel bir şeklide yaparak doğal fotoğraflar çıkartmanızı sağlar. Filtreleme özellikleriylede fotoğrafınızı farklılaştırabilirsiniz.

YouCam Perfect indir

Funmate

Funmate uygulaması selfie çekim  dışında videolarınız üzerindede değişiklik yapmanızı sağlıyor. 15 tane en iyi efekti ile kullanabileceğiniz uygulamayı hemen indirebilirsiniz.

Funmate indir

CanMe

CanMe ios selfie uygulaması ile film rulosu ve yüz yerleştirme gibi özellikleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca fotoğraf çekerken uzun süre basılılı tutarak çoklu fotoğrafınızı çekerek film rulosu yaparak eğlenceli fotoğraflar çıkartabilirsiniz.

CanMe indir

Frontback

Frontback uygulaması ile selfie fotoğraflarınıza yazılar ekleyebilen özelliği ve her iki kamerasını aynı anda kullanabilen uygulama ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Frontback indir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : İOS Dubblaj Uygulaması İphone ve İpad için İndir

B612

B612 uygulama her zaman iddialı uygulamalar arasında yer almaktadır. Egzotik selfie fotoğrafları çekmek için harika bir program olan B612 ile 3 ve 5 saniyelik kısa videolarda çekebilirsiniz.

B612 indir

Shots

Shots adlı uygulama popülerliğinin en büyük etkisi Justin bieber’ın destek olmasıdır. Selfie fotoğraf çekip paylaşabileceğiniz Shots uygulamasını hemen indirin.

Shots indir

İnstagram

Sosyal payşaım sitesi Facebook’un satın aldığı İnstagram uygulaması ile hem selfie fotoğraf çekebilir hemde fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan popüler uygulamasyı İOS için indirin.

İnstagram indir

Pocketbooth

Pocketbooth uygulaması ile klasik fotoğraf etkisi ile sizi geçmişe götürecek. Özellikle selfie fotoğrafları siyah beyaz ve çeşitli fotoğrak çerçeveleri ekleyerek eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Pocketbooth indir

Retrica

Retrica uygulaması hepimizin bildiği popüler uygulamalardan biridir. Retrica ios uygulaması ile onlarca filtreyi kullanarak selfie fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Fotoğraf birleştirme özelliği ile birden fazla çektiğiniz fotoğrafları birleştirerek arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Android telefonlarda da popüler uygulamayı iphone telefonunuzda da hemen kullanmaya başlayın.

Retrica indir

Selfie Cam

Selife Cam uygulamasının en büyük özelliği selfie fotoğraflarınıza istediğiniz hazır sticker’ları ekleyebilirsiniz. Maske, gözlük, şapka ve hazır yazıları ekleyerek eğlenceli ve komik fotoğraflar çıkartabilirsiniz.

Selfie Cam indir

SnapDash

Snapdash uygulaması diğer uygulamalara göre tepeden çekilmiş selfie fotoğrafları değilde toplu selfie çekimlerde farklı senaryolar oluşturarak eğlenceli fotoğraflar çekmenizi sağlar.

SnapDash indir

Picr

Picr uygulaması çektiğiniz fotoğraflarınıza zaman çizelgesi yaparak tüm fotoğraflarınızı hatırlamanızı sağlar. Fotoğraf çekmeniz için sizi uyaran uygulamayı indirmeyi ihmal etmeyin.

Picr indir

Everyday

Everyday uygulaması selfie fotoğraflarınızı tanıyarak sonraki günlerde çekeceğiniz fotoğraflarla aynı pozu alabileceğiniz bir özelliği bulunuyor. Bu sayede her geçen gün değişikliği görebilirsiniz.

Selfie By Thinkböks

Yarım milyon’dan fazla insanın kullandığı Selfie By Thinkböks uygulaması portre özelliği ve filtre özellikleri ile sefie fotoğraflarınızı daha farklı ve güzel yapabilirsiniz.

Selfie By Thinkböks indir