Gelişmiş Özelliklere Sahip Ücretsiz Resim Gösterme Programı 0

IrfanView windows‘un tüm sürümlerinde çalışabilen hızlı, kompakt, küçük ve ücretsiz bir resim görüntüleme programıdır.

IrfanView profesyoneller ve yeni başlayanlar için kendi altyapısı ile sıfırdan tasarlanmış basit ve güçlü bir Resim görüntüleme ve düzenleme programıdır. Aklınıza gelebilecek tüm resim formatları ve animasyonlu resim formatlarının tamamını desteklemektedir. Windows’un temel resim görüntüleme programından daha hızlı ve daha az ram tüketen Irfanview en iyi ücretsiz windows programları arasında yer almaktadır.

Irfanview Desteklediği Resim Formatları

BMP, DIB, JPG, JPEG, PSD, PDF, GIF, TTF, TXT, ANI, CUR, CLP, DDS, CAM, Mac PICT, QTIF, WAD, WBMP, RAS, SUN, SFF , PPM, GIF, TIF  ve tüm resim formatlarını desteklemektedir.

Ayrıca Irfanview video ve ses formatları için Plug-ın desteği sayesinde WAV, AVI, WMA, WMV, MPG, MPEG, MP3, MID, MOV ve MP4 formatlarınıda desteklemektedir.

Resimleri önizleme, boyama, panoramik, efektler ve slayt gösterileri yapabileceğiniz resim görüntüleme ve düzenleme programı Irfanview Türkçe dahil pek çok dil desteği sunuyor. Adobe Photoshop ve GIMP gibi gelişmiş özellikler sunmasada bilgisayarınızda kapladığı küçücük alanla, en az bellek tüketimi, ücretsiz olması ve özellikleri ile dünyada en çok kullanılan resim görüntüleme programıdır.

IrfanView Thumbnails Özelliği

IrfanView Thumbnails Özelliği bilgisayarınızdaki tüm klasörleri ve klasör içindeki resimleri en hızlı şekilde açmanızı sağlıyor.

IrfanView İndir

Benimde en çok kullandığım programlar arasında yer alan Irfanview resim görüntüleme konusunda gelişmiş özellikleri barındırıyor. Basit arayüzü ve hızlı kullanımı ile dikkatimi çeken ve en çok kullandığım windows programıdır. Irfanview programı yetenekleri arasında ücretsiz olması en çok tercih edilmesinin nedenidir. Sizde en iyi resim görüntüleme programına sahip olmak istiyorsanız alttaki bağlatıya tıklayarak IrfanView indir‘ebilirsiniz.

IrfanView Ücretsiz Resim Gösterme Programı

Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

EaseUS’dan Paskalya Gününe Özel Kampanya 0

Veri kurtarma ve yedekleme yazılımları ile adından söz ettiren EaseUS firması ara ara düzenlediği kampanyalarına bir yenisi daha ekledi. Paskalya gününe özel olarak düzenlediği yeni kampanyasında 3 farklı hediye veriyor. Ücretsiz lisansları, pahalı yazılımlarında büyük indirimler ve paypal hediye kartı veriyor.

1. Kampanya – Hemen Katıl


İlk kampanya yumurtaları kırarak kazanılıyor. En alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak kampanya sayfasına giderek aşağıda bulunan EaseUS ürünlerini, indirimini ve paypal hediye kartını kazanın.

 • EaseUS EverySync Pro
 • EaseUS MobiSaver for iPhone Pro
 • EaseUS MobiSaver for Android Pro
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Windows Pro
 • EaseUS Todo PCTrans Pro
 • EaseUS ürünlerinde %40 indirim
 • 5 dolar paypal hediye kartı

Bu hediyeleri kazanmak için en alttaki veya hemen katıl bağlantısına tıklayarak EaseUS bağlantı linkine tıklayarak kampanya sayfasına gidin. Kampanya sayfasında 9 renkli yumurta göreceksiniz bunlardan birine tıklayarak yumurtayı kırın karşınıza uyarı penceresi çıkacaktır. Burada kazandığınız ürünü gösterecektir. “Get in now” butonuna tıklayarak ürün lisansını kopyalayıp bilgisayarınıza kaydedin. Ayrıca ürünün indirme bağlantısını da kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak otomatik indirebilirsiniz.

Not: Lisans anahtarı ve hediye kartını 20 nisan tarihine kadar kullanmalısınız.

2. Kampanya – Hemen Katıl


Bu kampanyada ise aşağıda verilen ürünler de % 80’lere varan indirimler mevcut. Aşağıdaki ürünleri kampanya sayfasından tıklayarak indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

 • EaseUS Data Recovery Wizard Pro
 • EaseUS Partition Master Pro
 • EaseUS Todo Backup Home
 • EaseUS Data Recovery Wizard for Mac Pro

Not: Her ürün için sadece 50 lisans anahtarı verilmektedir.

3. Kampanya – Hemen Katıl


Son kampanyada ise “EaseUS Data Recovery Wizard” yazılımını indirerek bilgisayarınıza kurun. Daha sonra bu programın ekran görüntüsünü alarak kampanya sayfasının en altındaki yorum bölümüne yorum atarak yükleyerek hemen 20 dolar paypal hediye kartına sahip olun. 3. Kampanya ile ilgili videoda yapmışlar aşağıdan izleyebilirsiniz.

EaseUS Kampanya Bağlantı Sayfası


Kampanya 12 ve 19 nisan tarihleri arasında geçerlidir.

Easter Special Offer – EaseUS Software

Most Popular Topics

Editor Picks