Gelişmiş Özelliklere Sahip Ücretsiz Resim Gösterme Programı

0

IrfanView windows‘un tüm sürümlerinde çalışabilen hızlı, kompakt, küçük ve ücretsiz bir resim görüntüleme programıdır.

IrfanView profesyoneller ve yeni başlayanlar için kendi altyapısı ile sıfırdan tasarlanmış basit ve güçlü bir Resim görüntüleme ve düzenleme programıdır. Aklınıza gelebilecek tüm resim formatları ve animasyonlu resim formatlarının tamamını desteklemektedir. Windows’un temel resim görüntüleme programından daha hızlı ve daha az ram tüketen Irfanview en iyi ücretsiz windows programları arasında yer almaktadır.

Irfanview Desteklediği Resim Formatları

BMP, DIB, JPG, JPEG, PSD, PDF, GIF, TTF, TXT, ANI, CUR, CLP, DDS, CAM, Mac PICT, QTIF, WAD, WBMP, RAS, SUN, SFF , PPM, GIF, TIF  ve tüm resim formatlarını desteklemektedir.

Ayrıca Irfanview video ve ses formatları için Plug-ın desteği sayesinde WAV, AVI, WMA, WMV, MPG, MPEG, MP3, MID, MOV ve MP4 formatlarınıda desteklemektedir.

Resimleri önizleme, boyama, panoramik, efektler ve slayt gösterileri yapabileceğiniz resim görüntüleme ve düzenleme programı Irfanview Türkçe dahil pek çok dil desteği sunuyor. Adobe Photoshop ve GIMP gibi gelişmiş özellikler sunmasada bilgisayarınızda kapladığı küçücük alanla, en az bellek tüketimi, ücretsiz olması ve özellikleri ile dünyada en çok kullanılan resim görüntüleme programıdır.

IrfanView Thumbnails Özelliği

IrfanView Thumbnails Özelliği bilgisayarınızdaki tüm klasörleri ve klasör içindeki resimleri en hızlı şekilde açmanızı sağlıyor.

IrfanView İndir

Benimde en çok kullandığım programlar arasında yer alan Irfanview resim görüntüleme konusunda gelişmiş özellikleri barındırıyor. Basit arayüzü ve hızlı kullanımı ile dikkatimi çeken ve en çok kullandığım windows programıdır. Irfanview programı yetenekleri arasında ücretsiz olması en çok tercih edilmesinin nedenidir. Sizde en iyi resim görüntüleme programına sahip olmak istiyorsanız alttaki bağlatıya tıklayarak IrfanView indir‘ebilirsiniz.

IrfanView Ücretsiz Resim Gösterme Programı