KMPlayer Video Oynatıcı İndir 1

KMplayer tüm video formatlarını kendi codec’leri yardımı ile oynatan en detaylı video oynatma programıdır.KMp 3D, KMP+ özelliği, KMP albüm, KMP servis platformu gibi özellikleri ve yakında Mağaza, bulut kmp ile yeni eklenecek özellikleri ile her özelliği ücretsiz olarak barındırır.

KMplayer  Ses Codec’leri, AC3, DTS, MPEG1, 2, AAC, WMA 7, 8, OGG ve daha fazla ses codec’lerini destekler.KMplayer video codec’leri AVİ, DVD, VCD, Blu-ray, MKV, WMW, MP4, DivX, XviD gibi diğer video uzantıları codeclerini oynatan çok yönlü bir media’nızdaki videoları oynatan programdır.Aslında KMplayer’ı bir Apple ürünü veya yazılımı olarak görebiliriz çünkü diğer video oynatıcı programlara göre çok şık duruyor sanki bir ücretli program gibi duruyor ama bu ücretsiz KMplayer temasındaki butonları, ince tasarımı ile fark yaratıyor.Kesinlikle tavsiye edilecek ücretsiz bir program aşırı bir detay kullanım sunuyor.Widi desteğide bulunuyor.

grey

KMplayer bilgisayarınızda bulunan tüm video, müzik ve dvd’lerinizi senkronize ederek daha rahat ve görsel açıdan güzel görünen bir kullanım sunuyor.Kendi ait servisleri ile herhangi bir web tarayıcısına girmeden sevis istayonlarına bağlanarak eğlenceli dakiklar geçirmenizi sağlar.Kendi arama motoru ile sevdiğiniz bir müzik veya videoyu kmplayer ile izleyebilirsiniz.Fazlası ile bulunan servisleri ile premium bir program hava katıyor.

grey

KMplayer ile GPU ve işlemcinizin 3D desteği ile yüksek çözünürlüklü olarak izleyebilirsiniz.3D Movie Plus Apps servisi ile 3D video indirmeden 3D İçeriklere ulaşabilirsiniz.Evinizde ev sineması ile canlı ve net görüntüler elde edebilisiniz.

KMPlayer Media Oynatıcı İndir

grey

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

grey

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Firefox OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin 0

Firefox OneTab eklentisi ile açık tüm sekmelerinizi birleştirebilirsiniz. Çok sekme karmaşasından kurtulmak ve daha kolay bir kullanım imkanı yakalamak istiyorsanız bu eklentiyi kesinlikle kullanmalısınız.

Firefox OneTab eklentisi ile açtığınız 30-40-50 ne kadar açık sekmeniz olursa olsun hepsini tek bir sekme altında kapatmadan topluyor. Bir liste halinde karşınıza çıkan sekmelerinizi yönetmek çok daha kolay oluyor. Ayrıca bu eklentinin bir diğer güzel özelliği ise %95 oranında ram kullanımını düşürmesidir. Çok sekme açtığınızda ram kullanımınızda artacaktır. Ancak bu eklenti sayesinde bellek kullanımını da düşürebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Chrome OneTab Eklentisi ile Tüm Sekmeleri Birleştirin

Tamamen ücretsiz olan bu eklentiyi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Firefox OneTab İndir

Most Popular Topics

Editor Picks