6 GB Ram’li LeEco Le Max 2 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

0

Çinli akıllı telefon üreticisi LeEco Le Max 2 fiyatı, özellikleri ve çıkış tarihi ile karşınızda.

Tüm dünyayı kasıp kavuran çin malları artık akıllı telefonlarıda yavaş yavaş ele geçirmeye başlıyor. Bir çok üreticide bu çinli markalar ile işbirliği yaparak akıllı telefonlarını üretiyor. Şimdi ise karşınızda diğer bir çinli akıllı telefon LeEco Le Max 2 fiyatı, çıkış tarihi ve özellikleri ile karşınızda.

Bu güçlü telefonun özelliklerine baktığımızda ilk olarak 6 Ram kapasitesi ile karşımıza çıkaması dikkat çekiyor. İlk 6Ram ile piyasaya çıkacak olan telefon özellikleride en üst seviyelerde. Zira işlemcisine baktığımızda Qualcomm’un Snapdragon 820 işlemcisini kullanıyor. 2.15 GHz hızında çalışan bu işlemci ile birlikte video ve oyunların üstesinden gelecek Adreno 530 grafik işlemcisi geliyor. 6 GB ram ve ile geleceğini söylemiştik. 6 GB ram’li versiyon 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak. 4 GB versiyonu 32 GB’la gelecek.

LeEco Le Max 2 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

Kamera ve Ekran Özellikleri

Android 6.0 marshmallow ile gelecek akıllı telefon 5.7 inç ekran büyüklüğü ile karşımıza çıkıyor. Bu devasa ekran 2K çözünürlüğünde olacak. Kamera tarafında ise 21 megapiksel f/2.0 kamera bulunuyor. Ön kamerası ise 8 megapiksel olarak geliyor.

Dünyanın ilk USB Type-C Kulaklık Çıkışlı telefonu

LeEco Le Max 2 özelliklerinde batarya ise standart olmuş diyebiliriz. 3100 mAh batarya ile karşımıza çıkıyor. Son teknoloji olan USB Type-C çıkışı ile geliyor. LeEco Le Max 2’nin en güzel ve sevdiğim yanı şarj ve kulaklık çıkışının USB Type-C üzerinden yapılıyor olasıdır. Dünyanın ilk USB Type-C çıkışlı kulaklığına sahip telefon diğer akıllı telefon üreticilerine örnek olsun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: HTC 10 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

LeEco Le Max 2 Fiyatı, Özellikleri ve Çıkış Tarihi

LeEco Le Max 2 Fiyatı

LeEco Le Max 2 akıllı telefonun 4 GB versiyonu 355 dolardan fiyatı belirlenirken 6 GB’lık versiyonu 385 dolardan satışa çıkacak.

LeEco Le Max 2 Çıkış Tarihi

LeEco Le Max 2 büyük ekranlı akıllı telefon 26 nisan tarihinde satışa sunulacak. Ancak bu çıkış tarihi tüm dünya için geçerli değil sadece çin ve amerika pazarları için geçerli.

LeEco Le Max 2 Kutu Açılımı

Arkadaşlar şöyle bir LeEco Le Max 2 akıllı telefon özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihine baktık. Şimdi ise kutu açılımına bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Samsung Galaxy S7 Fiyatı ve Özellikleri

https://www.youtube.com/watch?v=tTuc9N3MZkA