LG'nin Akıllı Saati G Watch R Özellikleri

0

Akıllı telefonlar‘dan sonra artık bir aksesuar haline gelen akıllı saatler ise moda haline gelecek gibi görünüyor. LG‘de bu durumun farkında ve G Watch R akıllı saati ile kendinden söz ettirebilir. Zira uzun kullanım süresi vaad eden lg akıllı saati normal bir saat gibi görünüyor.

LG G Watch R akıllı saatinde Quacomm’un 4 çekirdekli snapdragon 400 işlemcisi bulunurken 512 MB ram‘i ve 4 GB dahili depolama alanı sunuyor. LG G Watch R  1.3 inç’lik P-oled ekranı 320 x 320 piksel çözünürlük sunarken IP-67 sertifikası ile 1 metre suda yaklaşık 30 dakika dayanabiliyor. LG G Watch R 410 mAh‘lik bataryası ile 2 günlük bir kullanım süresi vaad eden akıllı saat’te jiroskop, ivmeölçer, pusula, barometre ve Kalp hızını ölçen sensörler bulunuyor. Gövdesi paslanmaz çelikten yapılan akıllı saat Bluetooth 4 bağlantısı ile akıllı telefonunuzla senkronize edebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzla birlikte senkronize ettiğinizde size gelen bildirimleri akıllı saatinizde görüntüleyebilirsiniz. LG G Watch R güçlü donanım özellikleri ile amazon‘da 299 dolardan satışa çıkmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Yeni Meizu MX4 Android Telefonu Hakkındaki Herşey