Android için En iyi Malware Uygulaması

0

Akıllı telefonuz için çoğu zaman antivirüs uygulamaları virüsleri tespit etmeyebilir. Özellikle reklam yazılımları ve trojenleri en iyi şekilde tespit eden Malwarebytes Anti-Malware Android uygulaması sizi virüslerden koruyacaktır.

Malwarebytes Anti-Malware Android uyugulaması çoğu antivirüs uygulamasının tespit edemediği arkaplanda çalışan virüsleri tespit edebilir. Malwarebytes Anti-Malware virüs temizleme uygulaması virüsleri daha akıllı telefonunuza bulaşmadan temizler. Özellikle root edilmiş akıllı telefonlar için yüklenmesi gereken uygulamalardandır. Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programı android cihazınındaki zararlı içerikleri ve eski Android sisteminiz açıkları kapatarak sizi korur.

Çoğu akıllı telefon üreticisi artık yazılım desteğini vermesede Malwarebytes Anti-Malware uygulaması eski sisteminizdeki açıkları kapatarak truva atları, trojen ve reklamlardan korur. Akıllı cihazınızdaki tüm uygulamaları ve oyunları tarayarak zararlıları tespit eder ve hemen siler. Malwarebytes Anti-Malware Windows işletim sistemlerinde de başarılı performansı ile Güvenlik uzmanlarının tavsiye ettiği Malwarebytes Anti-Malware uygulamasını hemen indirin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android Telefon Hızlandırma Uygulaması Clean Master

Malwarebytes Anti-Malware  Android İndir