Malwarebytes Anti-Malware Antivirüs Programı İndir 0

Malwarebytes Anti-Malware ile sisteminize yerleşen zararlı virüsler, trojen, solucanlar, netsky, truva atları, rootkitler, trojan win32 malware, adware, casus yazılımlar, casus reklam yazılım gibi popüler kötü amaçlı tüm yazılımlara karşı sisteminizi benzersiz arama teknolojisi ile tarayarak geniş güvenlik sağlar.

Malwarebytes Anti-Malware Hızlı, Derin ve Yıldırım taraması

Hızlı tarama seçeneği sisteminizdeki zararlı virüslere karşı gelişmiş hızlı tarama teknolojisini kullanır.Derin tarama ise bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri, usb bellekleri ve dosyaları tarama işlemini yapar.Yıldırım tarması ise otomatik çalışan programları, hafıza ve ön bellekeri gözden geçirerek yüksek koruma sağlar yıldırım taraması pro kullanıcılarına özel olarak kullanıma açar.

Malwarebytes Anti-Malware Koruma Modülü

Koruma modülü ise Malwarebytes Anti-Malware  sisteminizde nasıl çalışmasını istediğiniz ayarları gösterir.Sisteminizin açılışta otomatik çalışması ayarı, web sitesi engelleme ayarı, zararlı virüsleri otomatik çalıştırma engellemesi gibi seçenekleri sunar.Eğer bazı sevdiğiniz sitelere giremezseniz zararlı web sitesi engelleme seçeneğini kaldırmanızı öneririm.

Malwarebytes Anti-Malware Güncelleme

Malwarebytes Anti-Malware güncelleme bölümünde programın veritabanını güncelleyebilirsiniz.Güncelleme ayarlarını yapmak için Ayarlar bölümünden güncelleme ayarları seçeneğinine tıklayarak ayarları yapabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Karantina

Karantina bölümünde ise sisteme tarama yaparak bulduğum zaralı dosyaları bularak karantinaya taşıdım.Bu zararlı dosyalarla ilgili yapılacak işlemleri burada yapabilirsiniz.İsterseniz tarama bittikten hemen sonrada zararlı dosyaları silebilirsiz.

Malwarebytes Anti-Malware Günlük Dosyalar

Günlükler bölümünde ise yaptığınız taramalar, bulunan virüsler, güncellemeler gibi günlük kaydedilen notları bulabilirsiniz.Burada bakmak istediğiniz notlara çift tıklayarak günlük tutulan notları bulabilirsiniz.

Alttaki resimdeki gibi sizi bilgilendirecektir.

Malwarebytes Anti-Malware Yoksayılanlar

Yoksayılanlar bölümünde ise taranmasını istemediğiniz dosyaları seçip listeye eklerseniz.Herhangi bir tarama yaptığınız zaman seçtiğiniz dosyaları es geçip tarama yapmayacaktır.

Malwarebytes Anti-Malware Ayarlar

Ayarlar bölümünde ise Malwarebytes Anti-Malware anti virüs programının tüm ayarlarını buradan yapabilirsiniz.

Genel ayarlar bölümünde istatistikleri, tarama bittikten sonra tarama notunu taram bittiğinde açılması ve kaydedilmesi, günlük dosyasının kaydedilmesi, tarama sonunda bulunan zararlı yazılımları silmek için tarayıcı ayarı ve son olarak en önemlilerinden şifre koruması koyarsanız sizden habersiz Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programında yapılacak ayarlar için şifre ister.Buda sizden habersiz kimse programda değişiklik yapamaz.

Taraycı Ayarlarında ise Hafıza, kayıt, sistem öğeleri, ek öğeleri ve bağlangıçta çalışan öğelerin taranıp taranmayacağı ile ilgili ayarları yapabilirsiniz.

Güncelleme ayarlarında ise Malwarebytes Anti-Malware anti virüs yazılımının yenisi ve veri tabanının nasıl güncellenmesi Manuel-otomatik gibi ayarlarını yapabilirsiniz.

Zamanlayıcı seçeneklerinde ise sisteminizin ek butonuna tıklayarak ne zaman, nasıl, virüs bulduğunda ne yapmasını istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Ekle butonuna tıkladığınızda açılacak pencerede ayarları yapabilisiniz.

Malwarebytes Anti-Malware File ASSASSIN

File Assassın aracı ile şifre korumalı ve silinmeyen dosyalarınızı silmek için bu racı kullanabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Hakkında

Hakkında bölümünde ise Malwarebytes Anti-Malware programının web sitesine ulaşabileceğiniz link butonu ve yardım butonları bulunuyor.

Yardım bölümünde ise program ile ilgili yardım sayfası açarak gerekli yardımı alabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware PRO Antivirüs Programı İndir

Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programı ücretsiz olmasına rağmen bazı özelliklerini kullanabilmek için programı satın almanız gerekmektedir.Programın ücretsiz olarak indirip denedikten sonra beğenirseniz Pro özellikleri için satın alabilirsiniz.PRO özellikleri daha güvenlikli ve bazı özelliklerini açar.

Malwarebytes Anti-Malware Türkçe dil seçeneği mevcuttur.15 günlük deneme süresi vardır.

Android Telefonlar için USB Windows Sürücüleri İndir 0

Merhaba arkadaşlar sizlere bugün tüm akıllı telefonlar için USB windows sürücülerini paylaşacağız. Android telefonunuzla usb hata ayıklama ve modifikasyon yapmak istiyorsanız windows sürücülerinizi yüklemeniz gerekmektedir.

Telefonunuzu windows bilgisayarınıza bağladığnızda windows update otomatik olarak indirip kuruyor ancak indirme ve kurulum bitene kadar biraz zaman geçiyor. USB sürücüleri kendiniz indirip, yüklemek ve sürücüleri internette aramak istemeyip tek tıkla indirmek isteyenler için indirme bağlantılarını altta paylaşıyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Resmi USB Driver İndirme Bağlantıları

Resmi bağlantılarda belli aşamaları geçtikten sonra indirme yapabiliyorsunuz. Bazılarını direkt olarakta indirebilirsiniz.

Direkt İndirme Bağlantıları

Direkt indirme bağlantıları ise bağlantı linkine tıkladığınızda USB sürücüyü indirebilirsiniz.

Pocket Nedir? Nasıl Kullanılır? 0

Bu yazımızda sizlere Pocket nedir?, Nasıl kullanılır? ve kimlerin işine daha çok yarayacağını yazacağım. Poket’in ingilizce kelime olarak Cep anlamına gelmektedir.

Pocket Nedir?

Pocket’in kısaca tanımını yapmak gerekirse internette beğendiğimiz makaleleri kaydetmemize ve daha sonra çevrim dışı bile okumamıza yardımcı oluyor. Pocket sistemi Android, İOS uygulamaları ve web tarayıcılarında eklentiler ile birlikte çalışıyor. İnternette gezinirken bir yazı beğendiniz ve kaydetmek istiyorsunuz. Beğendiğiniz yazıları Pocket hesabınıza göndererek daha sonra okumanıza yardımcı oluyor. Kaydettiğiniz makaleleri internetiniz olmasa bile çevrim dışı olarak okumanıza olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: iPhone ve iPad’e Android Cihazlardan Dosya Aktarma Uygulaması

Pocket Nasıl Kullanılır?

Pocket uygulamasını kullanmak için ilk önce altta verdiği bağlantılardan akıllı telefonunuza uygulamayı ve web tarayıcınıza Pocket eklentisini kurmanıza gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra isterseniz üye olup devam edebilir isterseniz de Google hesabınızla giriş yaparak devam edebilirsiniz. Web tarayıcınıza yükleyip giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın sağ üst tarafına Pocket iconu gelecektir. Bundan sonraki işle daha kolay artık İnternette beğendiğiniz bir sayfaya girin ve sağ üstteki pocket ikonuna tıklayın. Artık o makale veya sayfayı istediğiniz yerde telefonunuzda dahi olmak üzere çevrim dışı olarak görüntüleyebilirsiniz. Android ve İOS telefonunuzla da beğendiğiniz makaleleri kaydederek Pocket hesabınızla istediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yeşil Dedektör Uygulaması ile “Dumansız Hava Sahası”nı İhlal Edenleri Şikayet Edin

Pocket İndir

Android

İOS-iPhone

Chrome

Opera

Most Popular Topics

Editor Picks