Malwarebytes Anti-Malware Antivirüs Programı İndir

0

Malwarebytes Anti-Malware ile sisteminize yerleşen zararlı virüsler, trojen, solucanlar, netsky, truva atları, rootkitler, trojan win32 malware, adware, casus yazılımlar, casus reklam yazılım gibi popüler kötü amaçlı tüm yazılımlara karşı sisteminizi benzersiz arama teknolojisi ile tarayarak geniş güvenlik sağlar.

Malwarebytes Anti-Malware Hızlı, Derin ve Yıldırım taraması

Hızlı tarama seçeneği sisteminizdeki zararlı virüslere karşı gelişmiş hızlı tarama teknolojisini kullanır.Derin tarama ise bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri, usb bellekleri ve dosyaları tarama işlemini yapar.Yıldırım tarması ise otomatik çalışan programları, hafıza ve ön bellekeri gözden geçirerek yüksek koruma sağlar yıldırım taraması pro kullanıcılarına özel olarak kullanıma açar.

Malwarebytes Anti-Malware Koruma Modülü

Koruma modülü ise Malwarebytes Anti-Malware  sisteminizde nasıl çalışmasını istediğiniz ayarları gösterir.Sisteminizin açılışta otomatik çalışması ayarı, web sitesi engelleme ayarı, zararlı virüsleri otomatik çalıştırma engellemesi gibi seçenekleri sunar.Eğer bazı sevdiğiniz sitelere giremezseniz zararlı web sitesi engelleme seçeneğini kaldırmanızı öneririm.

Malwarebytes Anti-Malware Güncelleme

Malwarebytes Anti-Malware güncelleme bölümünde programın veritabanını güncelleyebilirsiniz.Güncelleme ayarlarını yapmak için Ayarlar bölümünden güncelleme ayarları seçeneğinine tıklayarak ayarları yapabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Karantina

Karantina bölümünde ise sisteme tarama yaparak bulduğum zaralı dosyaları bularak karantinaya taşıdım.Bu zararlı dosyalarla ilgili yapılacak işlemleri burada yapabilirsiniz.İsterseniz tarama bittikten hemen sonrada zararlı dosyaları silebilirsiz.

Malwarebytes Anti-Malware Günlük Dosyalar

Günlükler bölümünde ise yaptığınız taramalar, bulunan virüsler, güncellemeler gibi günlük kaydedilen notları bulabilirsiniz.Burada bakmak istediğiniz notlara çift tıklayarak günlük tutulan notları bulabilirsiniz.

Alttaki resimdeki gibi sizi bilgilendirecektir.

Malwarebytes Anti-Malware Yoksayılanlar

Yoksayılanlar bölümünde ise taranmasını istemediğiniz dosyaları seçip listeye eklerseniz.Herhangi bir tarama yaptığınız zaman seçtiğiniz dosyaları es geçip tarama yapmayacaktır.

Malwarebytes Anti-Malware Ayarlar

Ayarlar bölümünde ise Malwarebytes Anti-Malware anti virüs programının tüm ayarlarını buradan yapabilirsiniz.

Genel ayarlar bölümünde istatistikleri, tarama bittikten sonra tarama notunu taram bittiğinde açılması ve kaydedilmesi, günlük dosyasının kaydedilmesi, tarama sonunda bulunan zararlı yazılımları silmek için tarayıcı ayarı ve son olarak en önemlilerinden şifre koruması koyarsanız sizden habersiz Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programında yapılacak ayarlar için şifre ister.Buda sizden habersiz kimse programda değişiklik yapamaz.

Taraycı Ayarlarında ise Hafıza, kayıt, sistem öğeleri, ek öğeleri ve bağlangıçta çalışan öğelerin taranıp taranmayacağı ile ilgili ayarları yapabilirsiniz.

Güncelleme ayarlarında ise Malwarebytes Anti-Malware anti virüs yazılımının yenisi ve veri tabanının nasıl güncellenmesi Manuel-otomatik gibi ayarlarını yapabilirsiniz.

Zamanlayıcı seçeneklerinde ise sisteminizin ek butonuna tıklayarak ne zaman, nasıl, virüs bulduğunda ne yapmasını istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Ekle butonuna tıkladığınızda açılacak pencerede ayarları yapabilisiniz.

Malwarebytes Anti-Malware File ASSASSIN

File Assassın aracı ile şifre korumalı ve silinmeyen dosyalarınızı silmek için bu racı kullanabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware Hakkında

Hakkında bölümünde ise Malwarebytes Anti-Malware programının web sitesine ulaşabileceğiniz link butonu ve yardım butonları bulunuyor.

Yardım bölümünde ise program ile ilgili yardım sayfası açarak gerekli yardımı alabilirsiniz.

Malwarebytes Anti-Malware PRO Antivirüs Programı İndir

Malwarebytes Anti-Malware antivirüs programı ücretsiz olmasına rağmen bazı özelliklerini kullanabilmek için programı satın almanız gerekmektedir.Programın ücretsiz olarak indirip denedikten sonra beğenirseniz Pro özellikleri için satın alabilirsiniz.PRO özellikleri daha güvenlikli ve bazı özelliklerini açar.

Malwarebytes Anti-Malware Türkçe dil seçeneği mevcuttur.15 günlük deneme süresi vardır.