MKVToolnix ile Videolarınıza Altyazı ve Ses Dosyası Ekleyin 0

MKVToolnix programı ile MKV formatlı videolarda değişiklikler yapmanızı sağlar. Düzenlediğiniz dosyalarınızı hızlı bir şekilde dönüştürerek videolarınızdaki değişiklikleri hemen görebilirsiniz.

MKVToolnix ile MKV videolara ses dosyası ekleme çıkartma, alt yazı dosyalarını ekleme çıkartma işlemlerinin yanında istediğiniz ses ve alt yazı dosyalarını düzenleyebilirsiniz. MKVToolnix programı ayrıyeten Avi, Mpeg, Mp4, Ogg, Dvix ve Xvid gibi video formatlarınıda desteklemektedir. Videolara ekleyebileceğiniz ses dosyaları ise AAC, Flac, MP3, AC3, DTS, DTS-HD, gibi ses dosyalarınıda ekleyebilirsiniz. İngilizce filmlerinize türkçe altyazı veya Türkçe filmlerinize Srt, Pgs, Sup, VobSub, Ass, Ssa gibi altyazılarınızı dosyalarınızı video filmlerinize entegre edebilirsiniz.

Filmlere Ses Dosyası ve Altyazı Dosyası Ekleme

MKVToolnix programı arayüzünde Girdi, Ekle, Genel ve Bölüm düzenleyicisi gibi ayrı 4 tane farklı ayarlama seçeneği bulunuyor. Girdi bölümüne video dosyamızı ekleyelim ekledikten sonra hemen altındaki izler, bölümler ve etiketler bölümünde eklediğimiz videonun içindeki ses dosyalarını ve altyazı dosyalarını göreceksiniz. Videonuza ses veya altyazı dosyalarını ekleyebilir veya istemediğiniz dosyaları çıkartabilirsiniz. Eklediğiniz ses dosyasının media playerda otomatik çalışması için varsayılan yapmaslısınız. Ayarlarınızı yaptıktan sonra çoklamayı başlat diyerek  MKV toolnix sizin için dosyaları birleştirerek veya çıkartarak işleminizi gerçekleştirir. Alt taraftada çıktı klasörünün nereye kaydedileceğini gösteriyor istediğiniz yere kayıt ettirebilirsiniz.

MKV Toolnix 32 bit İndir

MKV toolnix 64 bit İndir

Yeni Mumya Filmi “The Mummy” Fragmanı Yayınlandı 0

Başrolünde ünlü oyuncu Tom cruise’ün oynadığı yeni mumya filmi The Mummy fragmanı yayınlandı.

Korku filmlerinin en iyilerinden olan mumya filmi yeni filmi ile sinemalara geri dönüyor. Yönetmenliğini Alex Kurtzman’ın üstlendiği filme ünlü isimlerde eşlik edecek. Filmde Russell Crowe, Sofia boutella, Annabelle wallis, Jake johnson, Courtney B. vance’de oynayacak.

The Mummy Vizyon Tarihi

Yeni mumya filmi The Mummy gösteri tarihi ise 9 Haziran olarak belirlendi. Her hangi bir aksaklık olmaz ise film bu tarihte tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de vizyona girecek. Film ile alakalı şu ana kadar iki tane fragman yayınlandı. Şimdi den bizi heyecanlandıracak filmin video fragmanlarını hemen izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hızlı Öfkeli 8 Filminden Yeni Kamera Arkası Video

1. Fragman

2. Fragman

Windows 10 Creators Update ISO İndir 0

Microsoft windows 10’a yeni özellikler getiren Creators Update indirilmeye sunuldu.

Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve sanal gerçeklik özellikleri gibi bir çok özelliği getiriyor. 11 nisan’da tam sürümü yayınlanacak Windows 10 creators update‘in şuan için geliştirici sürümü yayınlandı. Yayınlanan ISO’lar microsoft’un sitesinde ücretsiz olarak indirilmeye sunuldu.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz yeni güncelleme ISO’ları aşağıdadır. Ayrıca güncelleme ile alakalı yayınlanan vidoyu’da aşağıda izleyebilirsiniz.

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 64-bit ISO (3.9 GB;) İndir

Windows 10 yapı 15063 (RTM) 32-bit ISO (2.9 GB) İndir

Windows 10 Creators Update ISO Video

Most Popular Topics

Editor Picks