Android için En iyi Müzik Çalar Uygulamaları

0

Android telefonunuzda bulunan dahili müzik uygulaması sizi memnun etmiyorsa ve En iyi Android müzik uygulamasına sahip olmak isytiyorsanız önereceğimiz bir kaç uygulamayı yükleyerek deneyebilirsiniz.

Android telefonlarda yüklü olarak gelen müzik uygulamaları bekleneni veremediği için akıllı telefon kullanıcıları alternetif uygulamalar yüklüyor. Google play store‘dan rastgele yükleyeceğiniz müzik uygulamalarının çoğuna fazla özelliği bulunmayan müzik uygulamalarıdır. Google Playstore’daki en iyi müzik uygulamlarını sizler için sıraladık. Google Playstore müzik uygulamalarını Android telefonunuza rahatlıkla yükleyebileceğiniz uygulamalardır.

Poweramp

Google Playstore mağazasında en popüler uygulama olan Poweramp uygulaması en iyi müzik oynatma uygulamasıdır diyebiliriz. Poweramp mp3, mp4, ogg, wma, flac, wav, ape, wv, tta, mpc, aiff gibi ses dosyalarını en iyi şekilde hatasız olarak oynatır. Tiz ve Bass‘ları en iyi şekilde ayarlayarak müzik çalma esnasında sizi rahatsız etmez. 4 farklı widget bulunan Poweramp müzik oynatma uygulaması ücretli olmasına karşın 2 hafta boyunca ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

Poweramp’ı 2 hafta boyunca denedikten sonra beğenirseniz 4.50 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Poweramp İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Akıllı Telefon ve Tabletlerde Pil Ömrünü Uzatma Yöntemleri

JetAudio Music Player

Benimde kullandığım favori müzik uygulamam olan JetAudio music player satın alınabilecek en iyisi diyebilirim. JetAudio wav, .mp3, ogg, flac, m4a, mpc, tta, wv, ape, mod, spx, wma gibi ses dosyalarını hatta daha fazlasını destekliyor. 32 tane farklı ekolayzır 7 farklı widget’i bulunuyor. Müzikleri sanatçılara, albümlere, şarkılara, çalma listelerine, türlere ve klasörlere ayırarak daha rahat müzik dinlemenizi sağlar.

JetAudio ücretsiz bir kullanım sunarken gelişmiş özelliklerini kullanabilmek için 10.77 TL‘ye satın almanız gerekiyor.

JetAudio İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: MixRadio ile Zevkinize Göre Müzik Çalın

MusixMatch

Diğer müzik oynatma uygulamalarından farkı şarkı sözlerini ekranda gösterebiliyor. Bazı şarkıların sözleri olmadığı zaman internet üzerinden şarkı sözlerini indirerek şarkı ile beraber dinlemenizi sağlar. Tüm ses dosyalarını destekleyen Musixmatch uygulaması tüm ses dosyalarını desteklemesi ve herhangi bir ortamdaki çalan müziğide bulabilme özelliğine sahiptir.

Her hangi bir ücret talep etmeyen Musixmatch uygulaması tamamen ücretsizdir.

Musixmatch İndir

Aimp

Gösterişli olmayan sadece hızlı bir şekilde müzik dinleme ve oynatma uygulamasıdır. Bilgisayardaki windows programı kadar hızlı olan Aimp Mp3, Mp4 ve Flac gibi popüler ses dosyalarının yanında tüm ses dosyalarını desteklemektedir. Tamamen ücretsiz olan müzik oynatma uygulaması Aimp hızlı ve basittir.

Tamamen ücretsiz olan Aimp uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

Aimp İndir