Need For Speed 2015’in Drift Videosu Yayınlandı 0

Underground serisinin devamı olan Need For Speed 2015‘in 15 dakikalık Drift videosu yayınlandı.

Need For Speed 2015 drift videosu yayınlandıktan sonra oyunun Underground serileri ile benzerliğini görebiliriz. Araba modifiyesi ve drift her zaman oyuncuların öncelikli tercihi olmuştur. Yayınlanan yeni videoda Need For Speed 2015’te hem çok iyi grafiklere hemde gece yarışları ön plana çıkıyor. Need For Speed’in önceki serilerinde gündüz yarışlarına ve pist yarışlarına yer vermesi oyuncuları yarış oyunun dan soğutmuştu. Need For Speed 2015 ile beraber hem modifiye, gece yarışı ve drift bizleri bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Need For Speed 4K Görselleri Yayınlandı

Need For Speed 2015’te yayınlanan video 15 dakika uzunluğunda drift yapan arabaları görüyoruz. Need For Speed 2015’in yayınlanan drift videosun izleyelim. Bu arada 15 dakikalık video haricinde Need For Speed 2015’in araba modifiye etme videosunuda izleyebilirsiniz. 21 dakika uzunluğundaki araba modifiye etme videosunda da Need For Speed 2015’te nasıl modifiye edileceği gösteriliyor.

Disable HTML5 Autoplay Eklentisi ile Web Sitelerinin Sesini Kesin 0

Chrome, oprea ve firefox web tarayıcınızda birden fazla sekme açtığınızda arka planda sesler gelebilir. Bunlar yeni açılan sekmede bir videonun sesi olabilir yada facebook’ta dolaştığınızda videolarınız otomatik çalışyor ve ses çıkıyorsa bu sesleri Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentisi ile durdurabilirsiniz.

Bazı siteleri yeni sekmede açtığınızda sesler ve videolar otomatik olarak açılabilir. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa altta verdiğimiz Disable HTML5 Autoplay chrome ve opera eklentilerini indirerek bu sorunu giderebilirsiniz. Yakında firefox içinde eklenti yayınlanacak.

Disable HTML5 Autoplay Eklenti İndir

Chrome

Opera

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Most Popular Topics

Editor Picks