Nostaljik Video Oyunlarının Nostaljik Müzikleri Nostaljik Video Oyunlarının Nostaljik Müzikleri için yorumlar kapalı

Son yıllardır yeni oyunların meşhur olduğu bir oyun dünyasında yaşamaktayız. Her ne kadar yeni oyunlara alımaya çalışsakta eskiden oynadığımız oyunlar her zaman aklımızda kalmıştır. Eski oyunların aklımızda yer etmesinin en büyük etkisi oyunların müzikleridir.

Eskiden oynadığımız oyunların Nostaljik müzikleri oyuncuları her zaman etkilemiştir. Tetris, Pokemon ve Süper Mario gibi en güzel oyunların müzikleri çalarken geçmişe dönüyoruz. Nostaljik bu oyunların Nostaljik müziklerini bilgisayarınızda ve akıllı cihazlarınızda dinleyebilmeniz için müzikleri tek bir çatı halinde paylaşıyoruz. Nostalji oyunların müziklerini sırası ile numaralandırarak hangi müziğin hangi oyuna ait olduğunu tahmin edin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Hızlı ve Öfkeli Filmi Tüm Serileri

1. Tetris Electrixx

Video oyunu Tetris’in müziği ilk olarak 1985 haziran’ında Rus bilgisayar mühendisi Aleksey Pajitnov tarafından yapılan harika bir bulmaca oyunudur.

2. Mope – Bloodhound Gang

1980 yılında Namco tarafından çıkartılan Pac-Man oyunu labirent içerisinde hareket ederek sarı diskleri bitirmeye çalıştığımız harika bir oyundur.

3. Never Been Part II – Wiz Khalifa

Chrono Trigger video oyunu 11 mart 1995’te Chrono Trigger Square tarafından çıkartılan RPG tarzı bir Nintendo konsol oyunudur.

4. Pokemon Müziği

Pokemon Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından yaratılan hayali canlıları konu alan oyun, anime, manga ve kart oyunu ve çizgi film serisi ile büyük bir başarı elde etmiştir.

5. The Elder Scrolls Dubstep – Stephen Walking

Morrowind and Oblivion oyununun harika fon müziği.

6. DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince

Donkey Kong oyunu ile tanıyacağımız harika müziği

https://www.youtube.com/watch?v=t-ZhhsoaYBM

7. Super Brooklyn  – Cocoa Brovaz

90’ların harika süper mario müziği

https://www.youtube.com/watch?v=twcLQxPypkY

8. Round Em Up – Tonedeff

Japon oyunu Kid Icarus’un müziği

9. Punch Out – Statik Selektah

Bir zamanların dövüş oyunu Punch Out müziği

10. One Way – Wiz Khalifa

Kirby’s Adventure pembe karaterimiz Kirby’nin macera müziği

11. Throw Dem Thangs – Indo G

FPS oyunu goldeneye 007 oyunu’nun müziği

12. Hellbound – Eminem, J-Black, and Masta Ace

Soul Caliber oyunu tema müziği

Kong Kafatası Adası Filminin Yeni Fragmanı İzle 0

Kong kafatası adası filminin yeni fragmanı yayınlandı. King Kong’un tarihine inen filmde bir çok devasa hayvan yer almaktadır.

King Kong efsanesinin tarihine inen filmde tarih öncesi bir çok hayvan yer alıyor. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Legendary pictures ve Warner bros pictures kong kafatası adası filminin başrolünde Brie larson ve Tom hiddleston yer alıyor.

Kafatası adasında yaşayan dev gorilin insanlarla ve tarih öncesi yaratıklarla savaşını izleyeceksiniz. Bir grup maceracının kafatası adasına gitmesi ile başlayan filmin yeni fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı Yayınlandı

Film 10 mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

BMW M3 ve Mersedes AMG A45 Drag Yarışı İzle 0

Güç ve ağır araba denince akla gelen BMW ve Mercedes arasında pek bir fark yoktur. Her iki markanın da arabalarına kusursuz diyebiliriz. BMW ve Mersedes arabalarını yarışa girdiğinde ise aralarında çok az farklar vardır. İşte bu farkı ortaya koyan ne kadar olduğunu belirlemek isteyen Archie Hamilton Racing adlı youtube kanalı BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarını drag yarışına sokuyor.

Drag yarışında her iki alman otomobili yarışı hemen hem aynı anda bitiriyor. Tabiki arabayı süren de çok önemli ama yapılan drag yarışında BMW M3’ün geriden kalksada Mersedes’i finish’de yakalıyor. Sözü fazla uzatmadan sizlere BMW M3 ve Mersedes AMG A45 arabalarının drag yarışı videosunu izleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 

Most Popular Topics

Editor Picks