Ücretsiz çevrimiçi virüs ve kötü niyetli yazılım tarama siteleri 0

Merhabalar. Çevrimiçi virüs tarama sitelerini sırayla sizlere tanıtmaya başlamadan önce bazı şeyleri söylemem gerek. Bu siteler size %100 sonuç vermez. Bilgisayarınızdaki anti virüsün yerinide tutmaz. Sadece gönderdiğiniz dosyayı tarar ve size bir sonuç gösterir. Bilgisayarınızdaki tehtitleri yok etmez. Yani bir gün size kurban olabilirsiniz 🙂

Virüslerden korunmak için bu sitelerin çok büyük yararı vardır bu siteler gönderdiğiniz dosyaları inceler ve yeni virüslerin hızlıca tespit edilmesini sağlarlar. Örnek verirsek avast kullanıyorum nerdeyse her gün güncelleniyor buda sürekli olarak yeni virüs tespit edildiği anlamına geliyor. Hackerlar bu sitelerden 1 tanesini kullanıyor onuda ben o siteyi tanıtırken söyleceğim. Şimdi başlıyorum…

Jotti’s malware scan

Jotti logo

Bu site benim sürekli kullandığım site Jotti. Kötü yazılımları tarar ve gerçekten iyi sonuç verir. Resimde gördüğünüz anti virüsler gönderdiğiniz dosyayı tarar.

ArcaVir A-Squared Avast! antivirus Grisoft AVG Anti-Virus Avira AntiVir Softwin BitDefender ClamAV CPsecure Dr.Web Frisk F-Prot Antivirus F-Secure Anti-Virus G DATA Ikarus Kaspersky Anti-Virus ESET NOD32 Norman Virus Control Panda Antivirus Quick Heal Sophos VirusBlokAda VBA32 VirusBuster

Taramayı yaptıktan sonra alttaki gibi alan çıkıcaktır. Dosyanızı seçip “Submit File” dedikten sonra dosya büyüklüğüne göre beklersiniz daha sonra taraması içinde beklersiniz ve size sonuçları listeler. Birde size link verir isterseniz linkten dosyanızın tarama sonuçlarınıda görürsünüz.

Scan taken on: Sun 26 Jul 2009 16:38:12 (CET) Permalink

online malware scan by you.

VirusTotal

Virus Total

Bu sitenin en büyük özelliği türkçe olmasıdır. Evet bundada aynı dosyamı tarattım ve sonuç sayfasını resim olarak gösteriyorum. Dosyalarınızı şu programlarda tarar.

online malware scan by you.

NoVirusThanks

NoVirusThanks

Hackerların dosyalarını tarattığı site olarak adlandırılan NoVirusThans’in farklı bir özelliğide web sitelerinden download yapup taraması! Yani bilgisayarınıza dosyayı indirmeden link verip taratabilirsiniz.

online malware scan by you.

VirSCAN

VirSCAN

Bu sitede çoklu anti virüs’e sahip yüklediğiniz dosyayı sırayla tarar ve sonuçları hızlıca gösterir.

online malware scan by you.

Virus.Org

Virus.Org  IT Security News and Information Portal. Malware Ware Scanning Service

Bu sitede diğerleri gibi çalışan online virüs tarayıcısı ilk defa duydum sizlere tanıtmak için araştırıp buldum bunu 🙂

online malware scan by you.

rooteto

Bu sitelerden bana göre en iyisi yani benim sürekli kullandığım ilk tanıttığım jotti!… Bence msnden indirdiğiniz veya güvenilir olmayan bir siteden indirdiğiniz dosya veya dosyaları bu sitelerden herhangi birinde mutlaka aratın. Ben şahsen msnden aldığım tüm dosyaları taratıyordum artık taratmıyorum çünkü şu an virüs kullanıyorum virüssüz kullandığım zamanlarda mutlaka taratırdım.
Tarattığınız dosyalardan herhangi birinde virüs bulursa mutlaka o virüsü araştırın ve ne işe yaradığını öğrenin.

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? 0

simplitec Power Suite FREE denen gıcık yazılım Kmplayer ile birlikte arkaplanda yükleniyor. Yükleniyor ancak arkaplandan hiçbir şekilde kaldırılamıyor. Sinir eden bu sorunun çözümü ise çok basit.

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye fazla dertlenmeyim görev yöneticisinden veya sistem yapılandırmasından kaldırmak mümkün olmuyor. Başlangıçtan kaldırmak için KMPFaster programını tamamen kaldırmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Advanced SystemCare Bilgisayar Hızlandırma Programı

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

KMPFaster Nedir?

simplitec Power Suite FREE programı bir reklam yazılımıdır. Reklam olarak yüklensede aynı zamanda sizi premium yani paralı sürümü satın almanız için önerilerde bulunur. Sistem bakımı ve optimizasyonu olan yazılımı devamlı görmek istemiyorsanız hemen kaldırabilirsiniz.

KMPlayer arkaplanda KMPFaster’ı yükleyerek hem başlangıçta çalışıyor hemde Ram’den yiyor. Ne başlangışçtan nede sistem yapılandırmasından kaldırılabilen bu program sizi sinir ediyor olabilir. KMPlayer yükleyenlerin başına gelen bu sorunu çözmek ise basittir. simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye soracak olursanız kaldırmak oldukça kolaydır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:İObit Uninstaller Gelişmiş Toplu Program Silme Aracı

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

simplitec Power Suite FREE programını kaldırmak için Denetim masasından Program ve Özellikler‘e girin ve KMPFaster programını bukun ve sağ tıklayın ve kaldırın. İşte bu kadar basittir. simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye fazla düşünmenize gerek kalmadı kaldırmak çok kolay.

Yada kısayoldan dosya konumuna ulaşıp kaldırma unnistal’a ulaşarak kaldırmak için “C:\Program Files (x86)\simplitec\KMPFaster” kısayolunu kopyalayıp windows gezgini adres satırına yapıştırarak dosya konunmuna erişerek programı kaldırabilirsiniz.

Not: Herşeyden önce KMPlayer kurulurken kurulum aşamasında olan KMPFaster seçeneğini kaldırarakta kurulmasını engelleyebilirsiniz.

 

Kötü Kedi Şerafettin Animasyon Film Fragmanı İzle 1

Zamanında bülent üstün’nün çıkarttığı karikatür kahramanı kötü kedi şerafettin animasyon filmi ile karşımıza çıkıyor.

Yıllar önce ünlü olan Kötü Kedi Şerafettin karakteri Animasyon-Komedi tarzı ile sinemaya geliyor. Yayınlanan fragmanda kötü kedi şerafettin’nin hayatı anlatılırken komik anları ve istanbul manzarası ile karşımıza çıkıyor. 13 yaş ve üzeri için sınıflandırılan animasyon filmi argo kelimeler söyleniyor.

Kötü Kedi Şerafettin Vizyon Tarihi

Kötü Kedi Şerafettin çıkışını 5 şubat 2016 tarihinde gösterime girecek. Kötü Kedi Şerafettin ve Arkadaşları ile başına gelen komik olayları anlatıyor. Sözü fazla uzatmadan hemen fragmanı izleyelim.

Most Popular Topics

Editor Picks