En Güzel Paraşütle Atlama Resimleri 0

Adrenalin tutkunları kendilerini gökyüzünde boşluğa bırakıyorlar. İnsanlar sınırı zorlamaya, eğlence için her şeyi yapmaya hazır. Paraşütle atlama tehlikeli ama eğlencesi bol bir spor diyebiliriz. Yükseklik korkusu olanların korkulu rüyası. Dünya’nın her bölgesinde profesyonel olarak yapılmaktadır. Özel olarak seçilmiş paraşütle atlama alanları oluşturulmuştur.  Gökyüzünde kuşlar gibi uçabilirsiniz sınırları zorlayabilirsiniz. Ekip halinde paraşütçüleri foto galerimizde görebilirsiniz. Adrenalin tutkunlarının sevdiği özgürlüğün temsili paraşütle atlama resimleri sizlerle keyfini çıkarın.














Galaxy S8 ve S8 Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir 0

Merhaba arkadaşlar bu yazımda Samsung’un amiral telefonu olan Galaxy S8 ve S8 Plus orjinal duvar kağıtlarını paylaşıyorum. Güney koreli teknoloji devi Samsung’un 5.8 inç’lik galaxy S8 ve 6.2 inç büyüklüğündeki galaxy S8 plus ile gelen orjinal duvar kağıtlarını akıllı telefonunuza hemen indirebilirsiniz.

Farklı tasarımı ile tüm dünyanın karşısına çıkan Samsung Galaxy S8 ve S8 plus’ın ekran çözünürlüğü 1440×2960 pikseldir. 2K çözünürlükteki bu ekran ile gelen orjinal duvar kağıtlarını beğendiyseniz hemen kendi telefonunuza da indirebilirsiniz.

Aşağıda gördüğünüz orjinal görselleri görüntü kalitesini düşürmeden sıkıştırarak paylaştım. Orjinal görselleri indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 204 MB büyüklüğündeki rar dosyasını indirerek orjinal galaxy S8 görsellerine sahip olabilirsiniz.

204 MB’lık Galaxy S8 ve S8Plus Orjinal Duvar Kağıtları İndir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Full HD 1080p Akıllı Telefon Duvar Kağıtları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: 35 Adet 3D Android Telefon Duvar Kağıtları

Most Popular Topics

Editor Picks