Periscope Android Canlı Yayın Uygulaması İndir

0

Periscope canlı yayın uygulamasını Android cihazlar için Google’ın Playstore mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İstediğiniz yerden canlı yayın yapabileceğiniz uygulamanın özelliklerine yakından bakalım.

Periscope Android uygulamasını indir‘erek akıllı telefonunuzla her yerden tüm dünyaya canlı yayın yapabilirsniz. Büyük boyutlu akıllı cihazınızla takipçilerinize canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayın yaparken takipçileriniz anlık olarak yorum yapabilir yada canlı yaptığınız yayını beğenerek daha fazla takipçi kazanabilirsiniz. Canlı yayın yapmadan önce yayınızı kimlerin izleyebileceğine karar vererek özel yayınlarda yapabilirsiniz.Yayınlarınız otomatik olarak kaydedip daha sonrada izleyip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Kaydedilen yayınları web tarayıcısından veya twitter android uygulaması ile izleyebilirsiniz.

Twitter tarafından Playstore’da indir’meye sunulan Periscope uygulamasına herhangi bir ücret ödemeden Twitter hesabınızla kolayca giriş yapabilirsiniz. Popüler canlı yayın uygulaması Periscope‘u indirip akıllı telefonunuz yada tabletinize yükleyerek kullanabilirsiniz.

Periscope Android Için Canlı Yayın Uygulaması